Casper Excalibur alınır mı?

Casper'ı kullanmadım da HP kullandım. Hem de zamanının gamebook diyebileceğimiz bir modeli. O kış hiç üşümedim. :)
Benim itirazım Casper'ın üzerine oynanıyor sırf. Şu ünlü markaların öyle modelleri var ki! Hele hele masaüstü versiyonları. Kullandıkları Anakart 50 lira etmez. Vatandaş upgrade edemesin diye her tarafını kısmalar felan.

Toplama bilgisayarcılar Hazır alınmasın diye varlar. :D

O ünlü markaların üzerine oynamamamızın sebebi servis desteklerinin kaliteli olması. Casper servisi bildiğin dolandırıcı!

Toplama bilgisayarcılar Hazır alınmasın diye varlar. :D

O ünlü markaların üzerine oynamamamızın sebebi servis desteklerinin kaliteli olması. Casper servisi bildiğin dolandırıcı!
Aşağı yukarı hepsi aynı lacivertin tonları. Casper'ın daha koyuya çalan bir rengi olabilir. Ona itirazım yok. Şu Vatan'da bilgisayarları "düzen" adam varya, her serviste bunlar gibi gırla adam var. O yine samimi :) Yaptığını söylüyor açık açık. Bir de yalan söyleyenler var. Milletin hakkını yiyenin Allah bin türlü belasını versin.

Monster kullanmaktayım memnunum diyebilirim alınabilir şuanlık bir sıkıntısı olmadı ısınma konusunda oyunlarda 67derece falan oluyor gta5,bf1 gibi oyunlarda.

Sanırım istediğim gibi bir laptop bulamayacağım. Çok aydınlandım bu arada hiç kimse kullanmamış ve yorum yapıyor.
Şu anda kullanıyorum gerçekten tek problemi ısı birde arada garip şeyler oluyor. 1 hafta önce format attım ilk gün rahat sonra tekrar o lanet fanın sesini duyuyorsun. En azından elini ısıtıyorsun kışın. 3 arkadaşım bize geldi hepsinin laptopu birbirinden farklı adlarını hiç duymadığım saçma sapan markalar ama hiçbirinden vuuuuv diye fan sesi gelmiyor. Casper senin ben!
Neyse Neyse...

BF1 Ultra ayarlarda hiç kasma olmadan 2 saat oynadım. Max 87 gördüm. Ama alalı daha iki hafta oldu. Sıkıntı çıkmadı. İnşallah çıkmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bütçelerde intisna olarak Casper'ın ''Bazı'' modelleri güzel indirimler ile tercih edilebilir, ancak bu parayı verdikten sonra da sorunlarıyla ün yapmış bir markanın bilgisayarını almak pek akıl kârı değil.
Not: Casper kullanıcısıyım. Ve ben İstisnalardanım, memnun sayılırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı