Casper Excalibur alınır mı?

Bakin, bir sorunla karşılaşmadım demek o markanın "EfSo" veya "BeSt" olduğu anlamına gelmez. Belki o sorun çıkarmadı ama biz daha önce çok gördük. Bize Casper'i savunmayin...
Ben Casper efsane veya süper diye bir yorum yapmadım. Ve savunduğumu iddia etmedim. Her markanın geçmişinde leke vardır. Casper'ın en büyük lekesi ısınma sorunuydu. Ve Excalibur G600 serisinde o kadar ince olmasına rağmen şuana kadar ısınma sorunu ile karşılaşılmadı. Şahsen ben kullanıyorum. Piyasanın üstünde para verdim. Aynı özelliklerde rakip firmalarda 4000 küsür liraya varken ben 5000 lira verip Casper'ı tercih ettim. İyi ki almışım. Çok memnunum. Sonuna kadar arkasındayım. Kendi markamızı bir yere getirmek istiyorsak destek olmalıyız. Kusura bakmayın ama ben kusursuz cihazı kesinlikle satın almayın diyemem.

Kendi markanızın fabrikası nerede sorabilir miyim? Ya da parçaları nerede birleştiriyor? Bulamazsınız çünkü yok öyle bir yer. Çin'den üreten dandik yerlerden satın alıyor ve logo basıyor. Kulllandığınızda sorun çıkmadığı için körü körüne bir markayı savunuyorsunuz ve bu teknolojinin içinde olan bir şey değil. Böyle boş yorumların yeri de Technopat değil. Başka kalitesi yerlerde olan forumlar var, oralar bu tip mesajlar için daha uygun.
Casper'ın tüm modelleri şu an çıkarmış olduğu ve önceden çıkardıkları sorunludur. Bunun dışında kalitesizdir. Biraz bilgisayardan anlasan silikon kalitesi, kasa kalitesi ve malzeme kalitesi ne bilirdin.
Yani buraya gelip ne idüğü bile belli omayan saçma sapan, dandik bir markayı bize sırf kendiniz kullanıyorsunuz diye savunmayın.
Yani kusursuz cihaz diyebilmek için onu kullanmak değil, cihaz hakkında bilginizin olması gerekir. Her şeyden önce donanım konusunda bilginiz olması gerekir. Sizden olduğunu hiç sanmıyorum.
Zaten yazdığın bizim markamız tabirinden anlaşılıyor ki firmayı ürünleri için değil senin markan olduğu için seviyorsun.

Ciddi olamazsınız... Burada olmanızın sebebi tartışma yapmak veya "ayar vermek" değil, bilgi almak ve mümkünse bilgi vermek olmalı. Örneğin cihazındaki Samsung HDD ile övünen kullanıcıya kimse Samsung'un uzun zaman önce HDD yapmayı bıraktığını söylememiş. Ama insanları dolandırıcı bir firmadan kurtarmak istiyorsanız bu tarz gerçeklikleri, benchmark ve test sonuçları ile süslemeniz gerekiyor. "Fakirler Casper alır" gibi bir cümlenin seviyeli bir konuşmada hiçbir anlamı yoktur.

Ciddi olamazsınız... Burada olmanızın sebebi tartışma yapmak veya "ayar vermek" değil, bilgi almak ve mümkünse bilgi vermek olmalı. Örneğin cihazındaki Samsung HDD ile övünen kullanıcıya kimse Samsung'un uzun zaman önce HDD yapmayı bıraktığını söylememiş. Ama insanları dolandırıcı bir firmadan kurtarmak istiyorsanız bu tarz gerçeklikleri, benchmark ve test sonuçları ile süslemeniz gerekiyor. "Fakirler Casper alır" gibi bir cümlenin seviyeli bir konuşmada hiçbir anlamı yoktur.
Ben orada fakirler Casper alır diye bir şey de yazmadım. Arkadaş benim maddi durumumun bana kötü olduğunu savunup Excalibur'ları benim gibi almayanların kötülediğini söyledi. Ayrıca konu üzerinden ne kadar zaman geçmiş. Hortlatmanın manası yok.

Monster' ın servisi hakkında bir bilginiz var mı arkadaşlar?
Bizzat Monster kullanıcısı olarak yazıyorum. Geçen sene Kırklareli'nde okuyordum ve normalde İstanbul'da yaşıyorum. Ses kartım bozuldu ve Monster'ın da hiçbir suçu yoktu. Servise götürdüm birkaç güne ses kartını değiştirdiler, RAM'i değiştirdiler ve RAM değiştirme sebeplerini sorduğumda bilgisayar için öyle uygun gördük ardından Kırklareli'ne kargoladılar. Bütün bunlar için 1 kuruş para almadılar. Hatta bilgisayar geldiğinde masaüstünde benchmark sonuçlarıno gördüm yani bunu bilgisayarda herhangi başka bir sorun var mı anlamak için yapmışlar ve bundan dolayı RAM değişimini uygun görmüşler.

O değil konu bayağı bir hortlamış ve ben de yıllık yoruma cevap vermişim...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı