Casper Excalibur Alınır mı?

Yorumlara bakıyorum gülüyorum sanki buradakiler Excalibur kullanmıs.
Yapmayın arkadaşlar. Biraz araştır bazen yorumlara bakma bile yoksa monsterı buranın kralı sanarsın ;)
Kardeşim ben kullanıyorum gözün kapalı alabilirsin ne ısınma sorunu var ne BIOS'ta .
Ben HP aldığımda başta öyle diyordum fakat sonradan çok pişman oldum.

Ben HP aldığımda başta öyle diyordum fakat sonradan çok pişman oldum.
Ahaha :) kardeşim biraz bilgin varsa kasaya bakarsın inceleme yaparsın. Git Mediamarkta veya Vatan'a incele. Turbo termal fan duyan bilen birisi zaten ısınma olmayacağını bilir. HP eskiden yanıyordu bildiğin yanıyor :) Değiştiğini de sanmıyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlara bakıyorum da gülüyorum sanki buradakiler Excalibur kullanmıs.
Yapmayın arkadaşlar. Biraz araştır bazen yorumlara bakma bile yoksa Monster'ı buranın kralı sanarsın ;)
Kardeşim ben kullanıyorum gözün kapalı alabilirsin ne ısınma sorunu var ne de BIOS'da.

Klasik Casper mağduru sözleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper Excalibur hakkında görüşleriniz nelerdir? Sizce nasıl bir bilgisayar? Alınmalı mı? Alanlar denge problemi vb yaşar mı? Bu konudaki düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
abı ben anlamadım tamam konuya gec mesaj vermıs olabılırım ama ben casper nırvana c600 kullanıyorum tek sıkınıtsı gormedım ne hakla kotuluyonuz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı