Casper Excalibur Alınır mı?

Ben kapağı normal açarken çatırt diye ses geldi menteşe gitmiş. Gerçi teknik servis tamir etti ama bi önceki cihazım 3 kez aynı sorundan servise gitmişti(kapağı açarken görüntü gitmesi renklerin bozulması). Clevo türevlerinde kalite sağlamlık aramayacaksın aynı şekilde device driver desteği de yok gibi birşey. İyi bir markada hiç olmaması gereken şeyler bunlar.
Kardeşim full çelikten üretilmiyor'ki bunlar, nasıl açıyorsunda okadar kırdınya ? şok oldum yemin ediyorum 😂

İkinci el 4000 TL garantili Casper Excalibur G850 almalı mıyım? Garantisi devam ediyor faturalı kutulu sağlam laptop. Casper'in laptopu tercih edilir mi?
Not: 5 senedir Casper masaüstü kullandım ve hala hiçbir sorunu yok laptop sağlam çıkar mı?

Merhaba kardeşim, bizzat Casper Excalibur G650 modelini kullanan biriyim, laptop aşırı sağlam güvenilir kullanışlı. 2018 Şubat ayında aldım hala kullanıyorum. Ancak bunlar elektronik aletler olduğu için sıkıntı cıkmaz çıkmayacak diye birşey söylenmez maksat, sorunun anında çözüm bulunması sana casper excalibur servisiyle alakalı deneyimimi paylaştığım konumu bırakıyorum incele ona göre. Laptop'da sorun oldu 1 hafta önce anında 2.gün içerisinde değişim yaptılar. Link burada tıkla.

Normal insan gibi açarken kırıldı işte buyüzden kötü.

Eleştirme ile karalamayı ayırt etmeniz lazım. Garanti Süresi bitmesine rağmen ücretsiz ekran değişimi yapan bir firma Monster. Eğer müşteri olarak mağdur duruma düşürüldüyseniz istediğinizi söyleyebilirsiniz. Malzeme kalitesi diğer ürünlere göre düşük olabilir fiyatıda ona göre belirliyorlar zaten. Clevo firmasıda sadece Casper ve Monstera değil birçok teknoloji devine Dizüstü Bilgisayar kasası satıyor. MSI markasınında Taiwan menşeili olduğunu hatırlamak lazım.

Burada insanlar sırf bir şeyler söylemek için laf atıyorlar. Bir çoğu hayatında bu markalardan ürün bile almamış ama bunun sorumlusu site sahipleri çünkü onlar hangi markaya iyi derlerse o markalar iyi, hangi markaya kötü derlerse o marka kötü oluyor. Seçimlerinizi şahıslara göre yapmayın her ürünün 15 gün iade etme hakkı var iyi forumlar.

Eleştirme ile karalamayı ayırt etmeniz lazım. Garanti Süresi bitmesine rağmen ücretsiz ekran değişimi yapan bir firma Monster. Eğer müşteri olarak mağdur duruma düşürüldüyseniz istediğinizi söyleyebilirsiniz. Malzeme kalitesi diğer ürünlere göre düşük olabilir fiyatıda ona göre belirliyorlar zaten. Clevo firmasıda sadece Casper ve Monstera değil birçok teknoloji devine Dizüstü Bilgisayar kasası satıyor. MSI markasınında Taiwan menşeili olduğunu hatırlamak lazım.

Karalamayla ilgisi yok bu işin. Clevo türevleri kalite bakımından en kötü markalardan biridir. Casper'a malzeme veren firmadan ne bekliyorsunki. Takım tutar gibi marka tutmayın. MSI Tayvan'ın en iyisi Clevo ise en kötüsü.

Karalamayla ilgisi yok bu işin. Clevo türevleri kalite bakımından en kötü markalardan biridir. Casper'a malzeme veren firmadan ne bekliyorsunki. Takım tutar gibi marka tutmayın. MSI Tayvan'ın en iyisi Clevo ise en kötüsü.

Adama derler ki müneccin ..... yedin derler nerden biliyorsun kardeşim ben 10 aydır excalibur kullanıyorum tek bir sorun sıkıntı olmadı kalkmışsın o şöyle bu böyle ? Casper 27 yıldır bu işin içinde olan bir firma benim laptopumda ufak bir sıkıntı yaşadım, anında değişim yaptılar ikiletmeden. Link burada tıkla. Diğer firmalar gibi kullanıcı hata diyip üstünü kapatmadılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı