Casper Excalibur G650 nasıldır?

20170820_173924.jpg
20170820_174020.jpg
20170820_174049.jpg
20170820_174113.jpg
20170820_174241.jpg
20170820_174204.jpg
20170820_174146.jpg

Artık diyecek bir şey kalmamış. Hayırlı olsun.
Neye güvenip Casper aldınız gerçekten merak ettim. Servis çöp, sıcaklık tavan. Kasa duruşuna bakınca beğendiklerimi söyleyim. Kasa oturaklı duruyor. Dolby Audio logosu gördüm, gerçekten çok kaliteli ve temiz bir ses sunacağını belirteyim. O kalite zor bulunur.
Ayrıca arka plan resmini paylaşmanız mümkün mü?

Neye güvenip Casper aldınız gerçekten merak ettim. Servis çöp, sıcaklık tavan. Kasa duruşuna bakınca beğendiklerimi söyleyim. Kasa oturaklı duruyor. Dolby Audio logosu gördüm, gerçekten çok kaliteli ve temiz bir ses sunacağını belirteyim. O kalite zor bulunur.
20170820_180222.jpg

Evet ses sistemi çok kaliteli. Çok net bir ses çıkışı var. Sıcaklık dediğiniz gibi var ama artık gözardı ediyorum mâalesef. Garantiye yollasamda format atar geri gönderirler herhalde :) Performansından hiç ödün vermiyor ama. Fps kaybı hiç yaşamadım şuana kadar. Şarjdan çektiğimde batarya da bile FPS düşmüyor.

Cihazın kendi içindeki wallpaper. Şuan o fotoğrafa erişiyorum ancak kaydedemiyorum. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben masaüstü arka planını kastetmiştim. :)
C:\Windows\Web\Wallpaper veya
C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows\ a girilerek yada masaüstünde sağ tıklayıp, kişiselleştir'e girilerek masaüstü arkaplanları sekmesinde istediğiniz resme sağ tıklayıp özellikler'i tıklayarak açılan sekmede dosyanın konumunun yazdığı adresi kopyalayıp adres boşluğuna yapıştırıp. Enter'ı tuşlayınca kullanılan wallpaperlerin çıkması lazım.

C:\Windows\Web\Wallpaper veya
C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows\ a girilerek yada masaüstünde sağ tıklayıp, kişiselleştir'e girilerek masaüstü arkaplanları sekmesinde istediğiniz resme sağ tıklayıp özellikler'i tıklayarak açılan sekmede dosyanın konumunun yazdığı adresi kopyalayıp adres boşluğuna yapıştırıp. Enter'ı tuşlayınca kullanılan wallpaperlerin çıkması lazım.
Maalesef dostum. Gözat dedikten sonra boş wallpaper klasörü açıyor. Erişemiyorum :/

Peki masaüstünden ekran görüntüsü atabilir misiniz? Ben resmi bulabilirim. Simgeler ve görev çubuğu dururken atabilirsiniz.
m.youtube.com/watch?v=FxqZg1SQiuQ

Buradan alabilirsin dostum.

Isınma sorununu müşteri hizmetleriyle paylaştım. 85 derece normal dediler. Cihazda herhangi bir performans kaybı yaşarsanız servise gönderin dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı