Casper Excalibur G770 driver silinme sorunu

İnflames1231

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde Casper excaliburg G770 1050 modeli var. Bilgisayarı Eylül'de aldım 1 ay kullandım ve bir gün vampyr oynarken oyundan attı sonra girmedi. Yeniden başlattım biligsayarı ve NVIDIA driveri silinmiş. Yeniden yükle dedi, ne yaptıysam yüklenmedi. Her türlü çözümü denedim olmadı. Servise yolladım format atıp yollamışlar. Yine kullandım 2 ay kadar geçen gün yine aynı sorunla karşılaştım. Ben format attım PC üstünden 1 gün sonra yine aynı hata. Flash bellekle format attım bu sefer bir sorun yok gibi. Peki neyden kaynaklanıyor bu durum, sürekli başıma gelecek mi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır kullanmıyorum aygıt yöneticisnde gözükmüyor. Gizli şeyleri göster deyince çıkıyor ama soluk renkte.
Evet yine aynı hata ile karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum bu hafta 3. kez oldu bu sefer mad max oynuyodum ve elim şarj kablosuna çarptı sonra çıktı d3 driver hatası verdi ve ekran kartı yine silindi.

Peki Asc vs gibi bir yazılım yüklümü normalde bu durum pek beklenmez. Bir görsel gönderirmisin güncel durum için aygıt yöneticisinden.
Dostum tekrar format attım düzeldi. Aygıt yöneticisinde şu şekil oluyodur Nvidia ekran kartım soluk renkte üstünde ünlem oluyor. Kendi sitesinden yükledim driveri düzelmedi bir daha tekrarlanırsa resimli atarım ancak neden böyle yapıyor anlamış değilim.

Yardımın için sağol. Bir de ani soluk renkte ünlem var dedim ya orada ekran kartı cihaza takılı değil yazıyodu fazla ısınmadan kapatmış olma ihtimali varmı ekran kartı kendini ama öyle olsaydı geri gelmesi lazımdı.

Arkadaşlar, elimde Casper excaliburg G770 1050 modeli var. Bilgisayarı eylül'de aldım 1 ay kullandım ve bir gün vampyr oynarken oyundan attı sonra girmedi. Yeniden başlattım biligsayarı ve NVIDIA driveri silinmiş. Yeniden yükle dedi, ne yaptıysam yüklenmedi. Her türlü çözümü denedim olmadı. Servise yolladım format atıp yollamışlar. Yine kullandım 2 ay kadar geçen gün yine aynı sorunla karşılaştım. Ben format attım PC üstünden 1 gün sonra yine aynı hata. Flash bellekle format attım bu sefer bir sorun yok gibi. Peki neden kaynaklanıyor bu durum, sürekli başıma gelecek mi, ne yapmalıyım?

Aynı sorun bende de var şu an. Üstüne üstlük Wi-Fi driver da siliniyor. Nasıl çözdünüz acaba? 2 aydır çözemiyorum bu sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı