Casper Excalibur G770 kasma sorunu

Eskopya27

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar Casper Excalibur, G770 GTX 1650 ekran karti, Intel i7 islemcili bir bilgisayarim var ve arada bir açildiğinda kasma yapior yalniz acildiginda değil acildiktan sonrada bu kasmayi devam edior kapatip actigimda tekrar sorun gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs programı ile tüm sistemi taramanı öneririm özelikle "Antimalware" yazılımları ile arka planda çalışan zararlı bir yazılım olabilir. 2. olarak sistemde HDD varsa zamanla depolama alanı kullanımı arttıkça Windows hantallaşıyor SSD var mı PC'de?

İlk başta yazdıklarımı uygulayın, bu çözüm olmazsa temiz sıfırdan Windows kurulumu önereceğim böylelikle sorun neyse kurtulabilirsiniz şuraya link bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Temiz kurulumdan sonra sorun hala devam ediyorsa büyük ihtimalle donanımsal kaynaklı bir sıkıntı olabilir garantisi var ise garantiye göndermelisiniz.

Öncelikle merhaba arkadaşlar Casper Excalibur, G770 GTX 1650 ekran karti, Intel i7 islemcili bir bilgisayarim var ve arada bir açildiğinda kasma yapior yalniz acildiginda değil acildiktan sonrada bu kasmayi devam edior kapatip actigimda tekrar sorun gidiyor.
Hocam ben de aynı şekilde almayı düşünüyorum da nasıl sizce? Alalı ne kadar oldu memnun musunuz acaba?

Geri
Yukarı