Casper Excalibur G770 Nasıldır?

G770 kullanıyorum ve forumlardaki çöp tabiri kullanan, önermeyen kişilerin bu cihazı kullanmadığı görülüyor, anlaşılıyor. Bu konuda da arkadaşımız Excalibur'u önermemesinin nedenini forumlardaki diğer konulara bağlıyorsa düşünün ki diğerleri de diğerlerinden esinleniyor. Bu ön yargının kırılması gerekiyor. Eğer arada fazla bir fark yoksa ve aynı özelliklerde MSI, ASUS varsa tabii ki bu markalara yönelebiliriz fakat Excalibur F/P olarak alınabilecek cihazlardan biridir. Arkadaşımızın da dediği gibi yıl olmuş 2020 hâlâ ısınma sorunu mu kalır? Monster önerilebilen bir yerde Excalibur neden kötüleniyor anlamıyorum. Tasarımlarının dışında aynı kefeye koyulabilecek cihazlar olduğunu düşünüyorum.

Helal be bende Excalibur kullanicisiyim ürünü almayıp evinden kötüleyen insanlardan nefret ediyorum ısınma demiş Valorant Max ayalar 60 derece görüyor Turbo fanla daha da az PC hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler yazsın diğer pclere oranla kat kat daha iyidir Excalibur fan hızından tutun her şeyi F/P

Yeni konular

Geri
Yukarı