Casper Excalibur G850 vs G650

Bu paraya monster cihaz önersem? Sorunuza değinecek olursam pahalı olan normal olarak daha iyi. Ayrıca arkadaşım casper alma hatasına düştü. Kasa olarak sizi sorduğunuz G850 kasası. Çok pişman olduğunu söylemek istiyorum. Eskiden en iyi fiyat olarak casper kullanılıyordu ama günümüz de monster bilgisayarların daha uygun olması ve casper bilgisayarlara göre daha dayanıklı ve kaliteli olduğunu söylemeden geçmek istemedim. Isınma problemi ve kasa olarak aşırı plastiklik çok canını sıkıyor arkadaşın. Sizin için casper önermiyorum benim bir kazancım yok. İyi forumlar :LOL:
Arkadaşın yazdığını okudunuz mu acaba sadece iki modelden birisi diyor donanımsal vb. olarak g850 alır biter uzatmaya gerek yok.

Bu paraya monster cihaz önersem? Sorunuza değinecek olursam pahalı olan normal olarak daha iyi. Ayrıca arkadaşım casper alma hatasına düştü. Kasa olarak sizi sorduğunuz G850 kasası. Çok pişman olduğunu söylemek istiyorum. Eskiden en iyi fiyat olarak casper kullanılıyordu ama günümüz de monster bilgisayarların daha uygun olması ve casper bilgisayarlara göre daha dayanıklı ve kaliteli olduğunu söylemeden geçmek istemedim. Isınma problemi ve kasa olarak aşırı plastiklik çok canını sıkıyor arkadaşın. Sizin için casper önermiyorum benim bir kazancım yok. İyi forumlar :LOL:

Dediğim gibi bana uygun ödeme seçenekleri olsaydı bırak monsteri Asus alır geçerdim. Fakat alacağım mağaza Casper ile çalışıyor ve bende casperin en iyi bilgisarlarını araştırmaya başladım. Bunların ikisini buldum. Başka seçeceğim yok casperden başka. Bildiğiniz daha iyi model varsa Casper’da önerebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı