Casper Excalibur G870 alınır mı?

Kullanmadan yorum yapmasaydın bari, ısınma sorunu G770'de var, G870'de çözüldü.

Düzeldi evet.
Gece gece iyi güldüm dediğine :D
Şu ana kadar yaşamadım, ısı değerleri gayet iyi, fan sesi çok çıkmıyor ona hayret ediyorum. Fanlarda sorun yok her şey normal. Sadece kapağı açıp kapaması çok zor, ek olarak ağır bir laptop.
Meğer kendi kullanıyormuş. Malını övme çabası :D

@Şebnem Ferah Kendim forumda bizzat G870 kullanan biri ile konuşmuştum. 870 kasa ile 770 sorunlarının çözüldüğünü umut ederek aldığını ama çözemediklerini belirtmişti.
Siz kaç derece görüyorsunuz ve hangi oyunlarda?
Ben önceki mesajlarda da açıkladım, bana inceleme yapmam için hediye gelmişti, belki sağlam yollamışlardır. :p
Gta 5 redux enb ile ekran kartı sıcaklığı 75 derece falan oluyor.

Excalibur almamak için 4060'dan 4050ye düşmeye değer mi yani?

Excalibur almamak için 4060'dan 4050ye düşmeye değer mi yani?
Can sıkıcı bir durum.
Bunu çıksanız hiç kafanızı ağrıtmadan net tercih yaparsınız.

4060 olsun derseniz illa
Daha uyguna bu var ama öncelik Acer cihazda olsun.

Ben önceki mesajlarda da açıkladım, bana inceleme yapmam için hediye gelmişti, belki sağlam yollamışlardır. :p
GTA 5 Redux enb ile ekran kartı sıcaklığı 75 derece falan oluyor.

Sadece ekran kartı sıcaklığına göre cihaz soğuk mu çalışıyor denilir? GPU için normal sıcaklıklar, işlemciye de bakmak lazım ki onda da limit oluyor o cihazlarda. Az daha zorlayıp düzgün model alın.

Sadece ekran kartı sıcaklığına göre cihaz soğuk mu çalışıyor denilir? GPU için normal sıcaklıklar, işlemciye de bakmak lazım ki onda da limit oluyor o cihazlarda. Az daha zorlayıp düzgün model alın.
İşlemci 85 derece, aşırı değil sanırım, yanlış anlaşılmasın bahsi geçen ürünü önerdiğim yok, ısınma sorunu yok dedim sadece.

Geri
Yukarı