Casper Excalibur M.E238FHD-G monitörde ghosting var mı?

Bütçe
max 4.1k

DrazoX

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display Port)
Hocam linke girmiyor.

Ya videoyu linke cevıremedım ancak şu an tamamen emin oldum birkaç siteye bakınca aşağı yukarı yapıyorum aşırı oluyor ghosting

Video açılmıyor ama oldukça fazla var o modelde. İade edip G2412 alın derim.

Ya videoyu linke cevıremedım ancak şu an tamamen emin oldum birkaç siteye bakınca aşağı yukarı yapıyorum aşırı oluyor ghosting. Ve önerdiğiniz monitörün 200 Hz modeli var mı veya bir üst modeli

Ya videoyu linke cevıremedım ancak şu an tamamen emin oldum birkaç siteye bakınca aşağı yukarı yapıyorum aşırı oluyor ghosting.

Ya videoyu linke cevıremedım ancak şu an tamamen emin oldum birkaç siteye bakınca aşağı yukarı yapıyorum aşırı oluyor ghosting. Ve önerdiğiniz monitörün 200 Hz modeli var mı veya bir üst modeli.

Sizin bütçeye 200-240 Hz falan mantıksız anca Casper gibi fason monitörler olur onlar da monitör demeye bin şahit isteyecek şekilde kötüler gerçekten.

İyi bir 165 alıp geçin derim. Sorunuzun cevabına gelirsek bildiğim kadarıyla hayır yok. Üst model denemez ama daha iyisi için tam fiyat söylerseniz ona göre konuşayım.

Son düzenleme:
Sizin bütçeye 200-240 Hz falan mantıksız anca Casper gibi fason monitörler olur onlar da monitör demeye bin şahit isteyecek şekilde kötüler gerçekten.

İyi bir 165 alıp geçin derim. Sorunuzun cevabına gelirsek hayır yok. Üst model denemez ama daha iyisi için tam fiyat söylerseniz ona göre konuşayım.
yani 4.100 max

Yeni konular

Geri
Yukarı