Casper Excalibur seri numarasını yazınca "1 yılı doldurdu" diyor

Canklct

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bir konu hakkında danışacaktım. Geçen gelen Windows 10 güncellemesi ile PC sistem durumu denetimi diye bir şey var. Bastım ona 1 yılı doldurdu diyor bilgisayarım için fakat ben bilgisayarı alalı 5 ay oldu. Seri numarasıyla sorgulayım dedim, Casper sitesinden (Excalibur) seri numarasını yazdım. Servis kaydı bulunamadı diyor, seri numarasıda BIOS'tan bakıldı. Sizce endişelenmeli miyim veya Trendyol'dan aldığım için 2. el olma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi söyle oluyor geçenlerde Lenovo laptop aldım Lenovo'nun kendi yazılımını yükledim garantiye baktım 24 ay olması gereken garanti 20 ay gözüküyor destek kaydı oluşturuyorsunuz.
Faturanızı ekliyorsunuz satın aldığınız yeri ve tarihi yazıyorsunuz formu doldurup gönderiyorsunuz benim cihazıma 4 ay eklediler.

Şimdi söyle oluyor geçenlerde Lenovo laptop aldım Lenovo'nun kendi yazılımını yükledim garantiye baktım 24 ay olması gereken garanti 20 ay gözüküyor destek kaydı oluşturuyorsunuz.
Faturanızı ekliyorsunuz satın aldığınız yeri ve tarihi yazıyorsunuz formu doldurup gönderiyorsunuz benim cihazıma 4 ay eklediler.

Nereden bulabillirim o formu?

Geri
Yukarı