Casper Excalibur serisi neden önerilmiyor?

serox1

Picopat
Daha fazla  
Yeni bir laptop arıyorum bu aralar. Az önce kendi seçtiğim modeli denemek için mağazaya gittim. Benim seçtiğim model 3060'li model yerine neredeyse aynı fiyata 4050'li model Casper Excalibur olduğunu gördüm. Biraz aklım çelindi açıksası. Neden almamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir laptop arıyorum bu aralar. Az önce kendi seçtiğim modeli denemek için mağazaya gittim. Benim seçtiğim model 3060'li model yerine neredeyse aynı fiyata 4050'li model Casper Excalibur olduğunu gördüm. Biraz aklım çelindi açıksası. Neden almamalıyım?

Hocam kasaya bağlı hangi kasayı incelediniz G870 ise fan sesi hariç bir problemi yok.

Neden almamalısın sorusundan başka cihazın elinde kalacağını konuşmalıyız. Aslında konu bu. Cihazın parça ve kompenent kalitesinden ötürü fiyatı ucuz. Ucuz etin yahnisi yenmez. Özetlersek durum bu.

Benim sahip olduğum laptoplardan biri g900 diğeri g770 modeli. İkiside yıllardır gayet güzel hizmet ediyor. Ben gayet memnunum.

Aslında hiçbir markayı kötülemek istemiyorum ama yıllar önce casper masaüstü kullanmış biri olarak söylüyorum ki hem markadan hem de ürünlerinden uzak durun. Uzun kullanımda çok kötü deneyimlerim var. Garanti ve servis gibi konulara hiç değinmiyorum bile 🥲

Evet hocam o model.

Hocam eğer G770 gibi bir modeli inceliyor olsaydınız diyeceğim laf hiç almamanız olacaktı ama G870'te çoğu kronik sorunu çözmüşler ısınma problemi yok internette incelemesi var tek sorun fan sesi.

Modeline göre değişiyor ama genel olarak kalitesi kötü. Zamanında hiç araştırmadan Nirvana C900 aldım, herhangi bir hasar görmeden zaman içerisinde iki menteşenin de vida girişleri kırıldı.

Modeline göre değişiyor ama genel olarak kalitesi kötü. Zamanında hiç araştırmadan Nirvana C900 aldım, herhangi bir hasar görmeden zaman içerisinde iki menteşenin de vida girişleri kırıldı.
ben de nirvana kullandım 5-6 yıl hiçbir sorun yaşamadım. Genel olarak neden böyle bir algının olduğunu anlamaya çalışıyorum hocam 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı