Casper F650 Gold NVMe Destekler mi?

onurabuk26

Centipat
Arkadaşlar selam öncelikle, Casper Nirvana F650 Gold serisi kullanıyorum cihazın içini açıp baktım slot aşağıdaki gibi fakat internette slottan anlaşılmaz gibi bir muhabbet dönüyor. Ben anlamadığım için sizlere sormak istedim. PCI falan diyorlar. CPU-Z değerlerini de atacağım destekleyip desteklemediğini söyler misiniz lütfen?

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

PCI-e 3.0 yazıyor CPU-Z'de.
Satın alacağım SSD ise bu:

Bilen biri varsa cevaplayabilir mi? :) İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVMe M.2 SSD desteği var diye biliyorum ama gene de diğer arkadaşlarımızdan gelecek yorumlara da bakın ayrıca Casper Müşteri Hizmetlerine de sorabilirsiniz.

Arkadaşlar selam öncelikle, Casper Nirvana F650 Gold serisi kullanıyorum cihazın içini açıp baktım slot aşağıdaki gibi fakat internette slottan anlaşılmaz gibi bir muhabbet dönüyor. Ben anlamadığım için sizlere sormak istedim. PCI falan diyorlar. CPU-Z değerlerini de atacağım destekleyip desteklemediğini söyler misiniz lütfen?

Eki Görüntüle 1030089

Eki Görüntüle 1030097

PCI-e 3.0 yazıyor CPU-Z'de.
Satın alacağım SSD ise bu:

Bilen biri varsa cevaplayabilir mi? :) İyi akşamlar.
Yani ömrümde 2280'lik (vida deliğine bakaraktan söylüyorum, slot 2280 boyutunda.) wifi kart görmedim. Bence destekliyor. mSATA slotu da değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya baktım. Kendi sitesinde M.2 SATA demişler.
Sosyal'de bir konuda slot tiplerine rastladım. Daha çok M.2 SATA gibi geldi.
Servisine de sorabilirsiniz. Daha iyi bilirler.

Hocam aynı laptop bende de var aldığınız SSD uyumlu oldu mu bilgisayarınıza ben de almayı düşünüyorum.

Aldığınız SSD'nin modelini de öğrenebilir miyim son olarak. Konuyu çok hortlattım kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı