Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Murat hocam merhaba konuyu hortlatacağım ama hala bu konu güncelmi ne yaptıysam ekranımı tanıtamadım tanıtsamda mavi ekran hatası veriyor bilgi verirmisin

Model Kodu:CN.TKI-3210E Murat Hocam İlgilenirsen Çok Sevinirim
Model Adı:CASPER NIRVANA NB 15.6 (CKY.3210-BN45V-F)
[TBODY] [/TBODY]

Casper nirvana nb 15.6 CKY i5 16 gb ram

Son düzenleme:
Hocam şimdi ilk kodlarımı gireces yoksa kurulum yaparken mi ben orasını anlamadım?
Kurulum yaparken olur mu, orada sırasıyla yazmışız neyi yapacağını. İlk olarak orada kurun mu yazıyor?
Yoksa ilk kendi kurulan sürümümü kuracak. Denetim masasından ayar mı yapılacak?
Ne denetim masası? Denetim masasıyla işin yok.
Not yazan yeri niye okumuyorsun sıra orada yazıyor. Konuyu iyi takip etmiyorsun ki.

Murat hocam merhaba konuyu hortlatacağım ama hala bu konu güncel mi ne yaptıysam ekranımı tanıtamadım
Son mesajın hangi tarihte atıldığına bakıp anlayabilirdin.
Neresini yapamadın ben sıfırdan sana yazacak halim yok konuyu 1. konuyu okuyun güncel sürücüyle kendinize uyarlayın.

Kurulum yaparken olur mu, orada sırasıyla yazmışız neyi yapacağını. İlk olarak orada kurun mu yazıyor?

Ne denetim masası? Denetim masasıyla işin yok.
Not yazan yeri niye okumuyorsun sıra orada yazıyor. Konuyu iyi takip etmiyorsun ki.

Son mesajın hangi tarihte atıldığına bakıp anlayabilirdin.
Neresini yapamadın ben sıfırdan sana yazacak halim yok konuyu 1. konuyu okuyun güncel sürücüyle kendinize uyarlayın.
biraz sakin hocam bilgisi olan sizsiniz yardım istiyen ben döveceksin diye korktum :)

Geri
Yukarı