Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Varsa güncellemen lazım tabi.

Konu içindeki aygıt kimliğine uyuyorsa kurabilirdin. İmzamdan Aida64 sonucunu verin.
Hocam önceden buna Windows 10 yüklemiştim kendi CD'sinden yüklemiştik ekran kartını şimdi yeni format attık kendi sürücüsü bile ekran kartın donanımı bulmuyor. Siz demişsiniz orada NVIDIA sürücüleri yüklemeyin diye bende her şeyi güncelledikden sonra INTEL sürücüsü 4. ayın 2016 kurdum o da güncel. Eskisi sürücüsünü bile kuramıyorum bulmuyor sizinkileri denedikten sonra. Donanımı kaldırdım DDU bile dahil sonuç aynı.

İndir Report htm

kendi sürücüsü bile ekran kartın donanımı bulmuyor.
Bu konuyu daha önce uyguladın mı hiç? Hangi kendi sürücüsünden bahsediyorsun?
Siz demişsiniz orada NVIDIA sürücüleri yüklemeyin diye
Orası neresi? Nvidia varsa Nvidia sonradan yüklenir laptop ise.
bende her şeyi güncelledikten sonra INTEL sürücüsü 4. ayın 2016 kurdum
İlk hangisini yüklemeye çalıştın?

Rapora baktım kimlikler uyuyor. Rehbere göre uyarsan kurulacaktır tabi güncel sürücü.

Hocam ilk zaten kendisi INTEL kurdu sonra en günceli indirip kurdum. Güncellemeler bittikten sonra sizin linkteki indirim tam ekran sürücüsü yarıya gelip o gösterdiğim hata verdi. Bir kaç kere hepsini denedim olmayınca kendi CD'sindeki ekran sürücüsünü kurmaya denedim önceden her formatla kurardım bu sefer donanımı bulmuyor. Hocam zaten CMD yönetici olarak sırayla kodları yazdım ne yapabilirim. Tek bu anlattığınızı yapamadım diğer sorduklarım oldu.

Yıl dönümü güncellemesini yaptıktan sonra ekran kartı sürücüsünü güncelledim ve denetim masasından ayarları yaptım daha sonra oyuna girdiğimde ciddi bir fps düşüşü yaşadım. Durum böyle olunca eski sürüme geçip eski sürücüyü kurmak zorunda kaldım. FPS düşünü engellemenin bir çözümü var mı?

Oyun: GTA San Andreas(Steam versiyonu downgrade yaparak oyunun sürümünü 1.0 yaptım)

@dgl. Konudaki güncel sürücü, güncel Win 10'a stabilleşmiş olmadığından hataların bugların fps veya ekran kartı sorunlarının olması muhtemel.
Ayrıca şunu çoğu kişi anlamıyor ancak aldığınız firma desteğini çoktan kesmiş yani sürücüleri çıkarsakta performans yükselmeyecek bunu fazla beklemeyin.

linkteki indirim tam ekran sürücüsü yarıya gelip o gösterdiğim hata verdi.
Yanlış yapmasaydın hatayı vermezdi. Konuyu iyi okuyun güncel sürüm notlarını her harfi okuyun göz ardı ettiğiniz her kelime hata almanıza yol açar.

Tekrardan merhabalar. Geçen gün Windows'u güncellemiştim. DDU ile Nvidia sürücülerini kaldırdım. Buradaki adımları en baştan yaptım. @SunSet arkadaşımızın aldığı hatanın aynısını aldım. Kendi düşüncemle belki Wondows'un yeni sürümüyle uyumlu değildir diye Windows 10'u en baştan kurdum. Tekrardan adımları en baştan yaptım fakat yine aynı hatayı almaya devam ettim. Yanlış bir şeyler mi yaptım acaba diye kontrol ettim ama @Murat5038 sizin yönergelerin hepsine uydum. Daha önce kurulan Nvidia sürücüsü niye şimdi kurulamıyor anlayamadım.

Hocam ayrıntılı ya da resimli anlatmıyorsunuzki. Suç bende değil sizde, çoğu yorum da bu hatayı alıyor. Ya hızlı anlatmışsınız ya da bazı donanımlara eksik anlatmışsınız. Her seferinde ufak yanlışta kullanıcıyı suçluyorsunuz. Bu hatayı neyi yanlış yapıyoruz da böyle hata çıkıyor. Bir daha okuyun yerine şunu unuttunuz ki bu hatayı aldınız demeniz lazım. Bir sorunu çözdüyseniz soruna güzel açıklayıcı yardımcı olunuz. Belki bir yerden atlamış olurum. Bakın Onur arkadaşımın dediği gibi sizin işlemleri yaptıktan sonra daha önce kurduğum NVIDIA sürücüsünüde kuramıyorum. Teşekkürler Murat Bey...

Son düzenleme:
Daha önce kurulan Nvidia sürücüsü niye şimdi kurulamıyor anlayamadım.
Hangi sürümü kurdun? Yaptığın işlemlerde hata olmasa kurulurdu.
Hocam ayrıntılı ya da resimli anlatmıyorsunuz ki
Çünkü gerek yok. Resim gereken yere zaten resim ekleniyor.
Suç bende değil sizde, çoğu yorum da bu hatayı alıyor.
Suç sizde çünkü ben doğru düzgün çoğu kişiye kurdum ve çalışıyorlar.
Bu hatayı neyi yanlış yapıyoruz da böyle hata çıkıyor.
Videoya çekip gönderen olmuyor ki nerede hata yaptığınızı bileyim.

Hocam şimdi ilk kodlarımı gireces yoksa kurulum yaparken mi ben orasını anlamadım? Yoksa ilk kendi kurulan sürümümü kuracak. Denetim masasından ayar mı yapılacak? İlk yapacağım şeyi mi anlamadım? Kısaca bilgilendirin. İlk defa dediğini yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı