Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Nv_dispi dosyasına, donanım kimliğimi girebilir misiniz ? Ben bir yerde yanlış yapıyorum ama çözemedim :(
Kardeşim öncelikle şunu anlamalısınız. Farklı yerlerden yanlış bilgi ediniyorsunuz. Casperın sitesinde orjinal nvidia sürücüsünde de bizim donanım kimliğimiz nv_dispi.inf dosyasında değil. Bizimki nvlbhi.inf dosyasında. Zaten donanım kimliğimize yakın kimliklerde GT630M/GT635M bu dosyanın içinde. Buraya kendi donanım kimliğimizi eklersek ve kurulumu buradan yaptırırsak sorunsuz çalışıyor. Diğer türlü ekran kartı aktif olmuyor. Kendi konumu açtım yeni güncel versiyonu ekliyorum sürekli oradan bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim öncelikle şunu anlamalısınız. Farklı yerlerden yanlış bilgi ediniyorsunuz. Casperın sitesinde orjinal nvidia sürücüsünde de bizim donanım kimliğimiz nv_dispi.inf dosyasında değil. Bizimki nvlbhi.inf dosyasında. Zaten donanım kimliğimize yakın kimliklerde gt630m/gt635m bu dosyanın içinde. Buraya kendi donanım kimliğimizi eklersek ve kurulumu buradan yaptırırsak sorunsuz çalışıyor. Diğer türlü ekran kartı aktif olmuyor. Kendi konumu açtım yeni güncel versiyonu ekliyorum sürekli oradan bakabilirsiniz.
Farklılık olarak ne var senin sürümün başka onun sürümü başka. hanginizin kini kullanalım şaşırdık valla.

farklılık olarak ne var senin sürümün başka onun sürümü başka hanginizin kini kullanalım şaşırdık valla
Kardeşim açıklamamı okuduysan farklılık ne var kısmı cevabımın içinde. Kurulumu orjinalindeki gibi yapıyorum ve aktif olarak da çalışıyor. Sıkıntısız kullanıyorum ve her zaman güncel tutuyorum. Benim bi çıkarım yok herkes güncel sıkıntısız kullansın diye herkesle paylaşıyorum :)

Kardeşim açıklamamı okuduysan farklılık ne var kısmı cevabımın içinde. Kurulumu orjinalindeki gibi yapıyorum ve aktif olarak da çalışıyor. Sıkıntısız kullanıyorum ve her zaman güncel tutuyorum. Benim bi çıkarım yok herkes güncel sıkıntısız kullansın diye herkesle paylaşıyorum :)
Tamam onu anladım eyvallah da en güncel diyor hanginizin ki en güncel sen diyorsun ki benim ki ama bur da bu güncel diyor.

Tamam onu anladım eyvallah da en güncel diyor hanginizin ki en güncel sen diyorsun ki benim ki ama bur da bu güncel diyor
Kardeşim benim her ay güncelleme geliyor zaten. Murat arkadaşın 2 ay önce yeni diye paylaştığından sonra yeni güncellemeler geldi. Ki arkadaşın yaptığı çalışmıyor nv_dispi.inf dosyasından kurulum yaptırdığı için.

Sorunu çözdüm ve başarılı bir şekilde kurulumu yaptım.DDU ile İntel'in sürücüsünü kaldırmamışım.En baştan İntel ve Nvidia sürücülerini DDU ile kaldırdıktan sonra başarılı bir şekilde kurdum. :)

Kardeşim benim her ay güncelleme geliyor zaten. Murat arkadaşın 2 ay önce yeni diye paylaştığından sonra yeni güncellemeler geldi. Ki arkadaşın yaptığı çalışmıyor nv_dispi.inf dosyasından kurulum yaptırdığı için.
Şimdi ben ne yapayım?

Sorunu çözdüm ve başarılı bir şekilde kurulumu yaptım.DDU ile İntel'in sürücüsünü kaldırmamışım.En baştan İntel ve Nvidia sürücülerini DDU ile kaldırdıktan sonra başarılı bir şekilde kurdum. :)
Ancak şu an ekran kartım NVIDIA GeForce GTX480 olarak gözüküyor (n)

Nv_dispi dosyasına, donanım kimliğimi girebilir misiniz ? Ben bir yerde yanlış yapıyorum ama çözemedim :(
Konudaki sürücü zaten sizinkiyle uyumlu içine bir şey yazmanıza gerek yok. Rehbere uyarsanız kurulur.

Ancak şu an ekran kartım NVIDIA GeForce GTX480 olarak gözüküyor (n)
O şekilde görmesi imkansız. Kimlikleriniz farklı ise farklı GPU olarak görür. Resimdeki sizinki ise o şekilde görünmemesi lazım. Aida64 ile OpenGL değerlerini kontrol edin.

751 487 578 :1601 akşama kadar açık.
Şuan kapalı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı