Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Benim sorunum şu, HD4000 kartı 2 kat daha fazla performans veriyor. Çok anormal bir durum.

En son denemem Deceit oyununda gerçekleşti.
HD4000 15 FPS
Gt635m 7FPS

Optimizasyonlar yapılmış halde bu FPS'ler alındı. Sorun driverda diye düşünüyorum, saçmalık, anlamlandıramadım.

Yeni sürücüyü isteyen yok herhalde o zaman kendiniz denemeniz için yapılacakları paylaşıyorum.
387.98 Yeni sürüm:
Konu başında olan yönergeler yine geçerlidir. Uygulayıp, DDU ve İntel güncellemesinden sonra alttaki işlemleri yapacaksınız.

Bunu indirip Winrar ile sağ tıklayıp klasöre çıkart ile istediğiniz klasöre çıkartın.
Çıkarttığınız klasörün içinde olan nv_dispi.inf dosyasını bulup altta verdiğim linktekiyle değiştirin.
nv_dispi.inf
Çıkarttığınız klasör içindeki kurulum dosyasını çalıştırıp kurabilirsiniz. Kurarken özel seçip Nview ve WMI seçili olmayacak şekilde kurun.

Son düzenleme:
Yeni sürücüyü isteyen yok herhalde o zaman kendiniz denemeniz için yapılacakları paylaşıyorum.
387.98 Yeni sürüm:
Konu başında olan yönergeler yine geçerlidir. Uygulayıp, DDU ve İntel güncellemesinden sonra alttaki işlemleri yapacaksınız.

Bunu indirip Winrar ile sağ tıklayıp klasöre çıkart ile istediğiniz klasöre çıkartın.
http://international.download.nvidi...top-notebook-win10-64bit-international.hf.exe
Çıkarttığınız klasörün içinde olan nv_dispi.inf dosyasını bulup altta verdiğim linktekiyle değiştirin.
nv_dispi.inf
Çıkarttığınız klasör içindeki kurulum dosyasını çalıştırıp kurabilirsiniz.
Hocam denedim ve kurulum gerçekleşti fakat oyunlarda nvidia hiç bir şekilde aktif olmuyor. Bunun sebebini de şöyle söyleyebilirim. Driver klasöründeki ***.inf dosyalarının her biri kurulum aşamasında farklı ek kurulumlar yapıyor. Sizin verdiğiniz nv_dispi.inf dosyasından olan kurulum bizim donanım kimliği grubuna uygun değil o yüzden kurulduktan sonra oyunlarda aktifleşmiyor ekran kartı. Bizim donanım kimliğimizin içinde olduğu orjinal driverlarda da dahil nvlbhi.inf dosyasıdır. Buradan kurulum yaptırınca ekran kartı aktif olarak çalışmaktadır. nvinspector profil programıyla da optimusu aktifleştirdikten sonra oyunlar sorunsuz oynanmaktadır. Bu bağlamda hazırlamış olduğum 388.31 driver sorunsuzdur. Casper GT630/635M için Nvidia 385.41 Güncel Sürüm

387.98 Yeni sürüm:

http://international.download.nvidi...top-notebook-win10-64bit-international.hf.exe
nv_dispi.inf
Çıkarttığınız klasör içindeki kurulum dosyasını çalıştırıp kurabilirsiniz.

Her şeyi dediğiniz gibi yaptım ancak kurulum başladıktan sonra grafik sürücüsü yarıda kalıyor ve kurulum başarısız hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png Adsız3.png Adsız4.png Adsız5.png Adsız6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi dediğiniz gibi yaptım ancak kurulum başladıktan sonra grafik sürücüsü yarıda kalıyor ve kurulum başarısız hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam arama kısmına CMD yazarak sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıp gerekli kodları yapıştırın ve DDU programı ile Nvidia kalıntılarını silin. Ardından mutlaka yeniden başlatın ki CMD kodları aktifleşsin aksi taktirde böyle başarısız olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı