Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Hocam yeni gördüm arkadaşa yardım etmek için bu linki atacaktım cevabını yeni gördüm kusura bakma :)

Spam olacak ama hocam zamanın olursa www.nvidia.com.tr: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver for Grand Theft Auto V | NVIDIA bunu da anlatır mısın bir ara ? Gta 5 özel de bu :D

cats.jpg

Spam olacak ama hocam zamanın olursa www.nvidia.com.tr: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver for Grand Theft Auto V | NVIDIA bunu da anlatır mısın bir ara ? Gta 5 özel de bu :D
Zamanım pek olmuyor ama şimdi yapabilirdim. Ancak şuan yapmayacağım nedeni ise bu tür özel çımış sürücülerde hata alma payı daha yüksek olabilmekte. O yüzden hatırlatırsan normal ve WHQL bir sürümde güncel olan bir sürücü yayınlayabilirim.
Eğer denemedi isen gösterdiğin sürücüyü indirip diğer geri kalan adımları rehbere göre devam edip kontrol edebilirsin yüklenip yüklenmediğini. Eğer yüklenmez ise bir sonraki sürücüyü hatırlatırsan yayınlarım.

Lisans koşullarına hiçbir işlem yapmadan geldi. Daha sonra 2-3 kere siyah ekran verdi. Ama sonra kurulum programı başarısız oldu hatası verdi. Programı kurmaya başlamadan önce DDU ile temizlemiştim.
Model Kodu:CN.VKY3230E
Model Adı:CASPER NIRVANA NB 15.6 (CKY.3230-8N45V-F)
[TBODY] [/TBODY]
SN:SR000631583
Donanım Kimliği:
PCI\VEN_10DE&DEV_0DE9&SUBSYS_999D1019&REV_A1
1yMGPG.png

rQZJL1.png

İlk resimdeki gibi olunca sevinmiştim ama kursağımda kaldı. Laptopu alalı 2 yıl oluyor en fazla 5-6 ayı ekran kartını kullanabildim.
@Murat5038

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı