Casper i3 2120 sistem yükseltme

fuzzy

Hectopat
Daha fazla  
Şu an hazırda kullandığım makine Casper'ın 2012 çıkışlı kasası.
i3 2120 işlemci,
Milattan önce ekran kartı,
6 GB RAM
Emin olmamakla beraber 250W PSU
Anakart da IPXSB-H61 imiş.

Youtube'dan izlediğim kadarıyla GTA V ve FIFA 17, i3 2120 işlemci ve güzel ekran kartlarıyla sıkıntısız oynanabiliyor.

Bütçem 700 TL gibi makul bir miktar. sizlerin önerileri benim için çok önemli şu an.
yeni bir PSU almalı mıyım? Ekran kartı ne seçmeliyim? SSD bu bütçe ve sistem için lüks mü kaçar?

Mayısa kadar beni idare edecek bir makine olacak bu. Mayıs'tan sonra şafak atmaya başlayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 ti alın. PSU yetiyor. Bu süre için kullanacaksınız diye 750 ti dedim yoksa 1050 ti alın.

Aslında bu sisteme 250 watt yetiyor 12 v
kanalından veriyorsa. Zaten 750 ti az güç tüketimiyle öne çıkıyor. Ama sınırda çalıştırır haklısın. 12v kanalından 350W veren 80+ bir PSU koyarsan daha iyi olur. Benim önerimiz aşağıdaki PSU.

High Power 350W 80+ Bronze Element 26.25A@12V Tek Kanallı Güç Kaynağı (HPG-350BR-H14S) (Kutusuz) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı