Casper NB15.6 VSD4712B uygun macOS önerisi

QuwJJ

Kilopat
Daha fazla  
Sistem bilgileri: Casper CN-VSD4712A Core i7 4712MQ 2.30GHz-8 GB-1TBSSHD-2 GB-15.6-W8.1 notebook +Crucial 120GB BX500 SSD.
CPU: Intel Core i7-4712MQ // BIOS: Amı UEFI // anakart: C15B. 702 // RAM: DDR3 8 GB // GPU: Intel HD Graphics 4600 + NVIDIA GeForce 940M // Wi-Fi: RTL8723AE.

Sistem bilgilerim bu şekilde. Bu sisteme en uygun macOS sürümünü arıyorum ve bu konuda bilgisizim en basit şekilde hazırlanmış video veya konulara yönlendirirseniz çok mutlu olurum. Epeyce araştırdım ama bir konuya giriyorum o başkasına yönlendiriyor o başkasına yönlendiriyor derken kafam karışıyor.
İkinci ricam Wi-Fi kartımın çalışmayacağını biliyorum ve Wi-Fi kartımı değiştirmek gibi bir şansımda yok. Önereceğiniz sürüme ek olarak uyumlu bir USB Wi-Fi önerirseniz çok mutlu olurum Max 120 TL bandına kadar olursa benim için çok çok iyi olur.
Her türlü öneriye bilgi ve tecrübeye açığım. Sadece kafamı karıştırmayacak şekilde olursa çok sevinirim. Bazı arkadaşlarımızda yılların deneyimi var ancak ben 1 haftadır bu işe kafa yoruyorum bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. Herkese iyi forumlar.
+ Olarak sistemimde Windows 10 yüklü. SSD üzerinden 50 GB yer bölüp oraya kurmayı planlıyorum. Yani Windows'un yanına kurulacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı