Casper neden alınmıyor?

Bütçe
26.000
Hocam cahil çocuk çoluk tayfası bunlar ya adamlar 85 yıllık marka bunun getirdiği devasa tecrübe birikim var bu küçüklerin anlayacağı şeyler değil.

Senden daha cok laptop kullanmışımdır.
HP, Monster, Dell, Acer, ASUS, MSI. Vb al sat veya iade et
Veya arkadaş dost sayesinde.

Senden daha cok laptop kullanmışımdır.
HP, Monster, Dell, Acer, ASUS, MSI. Vb al sat veya iade et
Veya arkadaş dost sayesinde.
Bende hepsini kullandım asus çok ısınıyordu msi thinde ısınıyordu en çok gamegarajı beğendim garip şekilde msi kasa kullandığından heralde sonra da en çok hp beğenmişimdir kalite servis ilgilenme felan güzel amerikan markası.

Casper o kadar kötülenecek bir marka değil. MSI ASUS bütçesine çıkamayanlar için gayet fiyat performans cihazlar üretiyor. Kasa kalitesini bilmem.

Aldınız mı hiç Casper Excalibur?

Bir de çok kavga çıkmış hocam biraz daha sakin olmalıydık bence.

Bir zamanlar çaresiz günlerden birinde TTNET tarifeye ek, 840m ekran kartlı aslında idare eder bir Casper laptop almıştım. Uzun yıllar kendi çapında maksimum zorlamaya dayandı...

Şimdi buraya kadar sorun yok ama sıfır sağlam hasarsız kutudan yamuk çıktı cihaz. Kapak kapanmıyordu Değişim işlerine üşendim ve kullandım.

12 yıllık Casper PC kullanıyorum marka açısından bir sıkıntı görmedim.

Casper bir de Vestel gibi markaları aslında ben de sevmiyorum. Bu yüzden kimseye de önermiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…