Casper Nirvana F650 hazır EFI

Hepsini sirasi ile yaptım ama ağ adından sonra ağ şifresi isteme ekranı gelmiyor kurulum bitiyor masaüstüne çıkana çift tıklayınca üstte waint connect yazısı belirip kayboluyor eksik olan nedir acaba?

Hepsini sirasi ile yaptım ama ağ adından sonra ağ şifresi isteme ekranı gelmiyor kurulum bitiyor masaüstüne çıkana çift tıklayınca üstte waint connect yazısı belirip kayboluyor eksik olan nedir acaba?
Gelmesi lazım hocam, SIP'i kapatmayı denediniz değil mi? Sanırım direkt dosyayı düzenleyip de bağlanabiliyorduk diye hatırlıyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum, bir araştırırım.

Gelmesi lazım hocam, sıp'i kapatmayı denediniz değil mi? Sanırım direkt dosyayı düzenleyip de bağlanabiliyorduk diye hatırlıyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum, bir araştırırım.

Sip hatası verirse yazmıssın vermedi diye yapmadım onu yapıp bir de öyle denerim.
Buraya kadar ve sonrası birebir yaptım ama bu ekran gelmedi bir türlü recovery e girip o koduda yazdım ama olmadı yine aynı
Recovery modunda iken de bu şeklide yaptım ama yine de olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-01-25 18.01.45.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20220126_194951.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Şimdiki D-Link Utility'i açıp Uninstall deyin, silindikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra benim eskiden indirdiğim versiyon ile deneyin.
Bu arada kurarken bu sefer USB Wi-Fi takılı olsun, belki bu yüzden de oluyor olabilir. Eğer yine olmazsa MAC Adresine 12 haneli sayılardan ve harflerden oluşan bir kombinasyon girin (Harflerin büyük yazılması önem gösterir mi bilmiyorum ama siz harfleri büyük yazın). Eğer yine olmazsa başka bir utility bulmak lazım.

Son düzenleme:

Tamamdır deneyeyim.
Tamamdır deneyeyim.

Dosyayı bozuk diye açamıyor macOS.

Son düzenleme:
Hocam bir de bundan Tümünü İndir'e basıp deneyin.

Senin verdiğin dosya ile olmuyor yine aynı hata ama resimdeki ile kurunca da USB Wi-Fi takılı değil hatası veriyor tamamen yabancıyım macosa değişik hatalar var kusura bakma seni de rahatsız ediyorum ama.

Dosya Ekleri

• IMG_20220126_230818.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 30
Hocam aslında benim attığım Github linkli dosya ile sıkıntısız olması lazımdı, garip geldi. Başka bir Monterey'de çalışan Utility bulursam buraya atarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…