Casper oyuncu bilgisayarı alınır mı?

Bütçe
Max 35.000TL

YusephCN

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
+500GB SSD

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum aynı özellikteki MSI, Lenovo, HP gibi markalardan 20-30k daha ucuz ben vergilerden dolayıdır vs diye düşünüyordum ama eski forumlarda çok kötülemişler Casper'ı.
2023 güncel Casper kullanıcıları bilgisayarınızdan memnun musunuz?
Casper oyuncu laptopları alınır mı? Alınmaz mı?
Alınmazsa eğer neden alınmaz.
Alınmazsa eğer bunu alacağına şu bilgisayarı al diyeceğiniz bir laptop var mı?

Hayır, aksine hem pahalı hem de sorunlu marka. ASUS TUF sadece RAM yükseltmesi yaparak aynı ürünün daha kaliteli kasalı halini ucuza edinebilirsiniz. HP Victus bu da 2.000 TL daha ucuza alabileceğiniz daha güçlü donanıma sahip cihaz.

Bana Casper hâlâ özellikleri bakımından daha iyi geliyor Örneğin intel i7 işlemci kullanıyor, Amd işlemcilere çoğunlukla kötü çok ısınıyor diyolar, Hafıza olarak 1TB, kullandığı bilgisayar parçaları hep 2022 veya 2023 çıkışlı Yani daha uygun gibi geliyor ama Casper'i kim neden beğenmemiş hâlâ anlamadım Birebir aynı özellikteki MSI , LENOVA gibi markalardan +20K daha ucuz Bu fiyat farkını da vergiler vs den dolayıdır diye düşünüyorum sonuçta Casper yerli üretim yabancı markalara göre daha az vergi ödüyor gümrük vs.

Alınmaz.

Benim gönderdiğim bilgisayar hafızası 1TB ve intel işlemci kullanıyor ( amd ye göre çok daha iyi olarak biliyorum) ve parçaları hep 2022-2023 çıkışlı seninkinin tek artısı 4060Ekran kartı gibi duruyor.
Laptopun en az 5 sene de beni idare etmesini istiyorum açıkçası bu yüzden Casper daha mantıklı olmaz mı

Neden ?

Son düzenleme:
Bana Casper hâlâ özellikleri bakımından daha iyi geliyor Örneğin Intel i7 işlemci kullanıyor, AMD işlemcilere çoğunlukla kötü çok ısınıyor diyorlar, Hafıza olarak 1TB, kullandığı bilgisayar parçaları hep 2022 veya 2023 çıkışlı Yani daha uygun gibi geliyor ama Casper'i kim neden beğenmemiş hâlâ anlamadım Birebir aynı özellikteki MSI, Lenovo gibi markalardan +20K daha ucuz Bu fiyat farkını da vergiler vsden dolayıdır diye düşünüyorum sonuçta Casper yerli üretim yabancı markalara göre daha az vergi ödüyor gümrük vs.

50.000TL'ye 4050'li laptop gösterir misiniz?

Bana Casper hâlâ özellikleri bakımından daha iyi geliyor Örneğin intel i7 işlemci kullanıyor, Amd işlemcilere çoğunlukla kötü çok ısınıyor diyolar, Hafıza olarak 1TB, kullandığı bilgisayar parçaları hep 2022 veya 2023 çıkışlı Yani daha uygun gibi geliyor ama Casper'i kim neden beğenmemiş hâlâ anlamadım Birebir aynı özellikteki MSI , LENOVA gibi markalardan +20K daha ucuz Bu fiyat farkını da vergiler vs den dolayıdır diye düşünüyorum sonuçta Casper yerli üretim yabancı markalara göre daha az vergi ödüyor gümrük vs.

Benim gönderdiğim bilgisayar hafızası 1TB ve intel işlemci kullanıyor ( amd ye göre çok daha iyi olarak biliyorum) ve parçaları hep 2022-2023 çıkışlı seninkinin tek artısı 4060Ekran kartı gibi duruyor.
Laptopun en az 5 sene de beni idare etmesini istiyorum açıkçası bu yüzden Casper daha mantıklı olmaz mı

Neden ?
Daha markayı yazamıyorsun Casper savunuyorsun, Casper alıp geçebilirsiniz.

50.000TL'ye 4050'li laptop gösterir misiniz?
Ya mesela bu üstelik 45W diyor Casper 105 di galiba
Ekran kartı 4060vs oldu mu dahada yükseliyor fiyat Ama benim merak ettiğim Casper niye bu bilgisayarlara göre bu kadar ucuz savunduğumdan vs değil daha önce hiç kullanmadım zaten sadece bu fiyat Farkı Casper bilgisayarlarda bi sıkıntı varmışta ondan bu kadar ucuza satılıyormuş gibime geliyor eğer bi sıkıntısı varsa bilen biri yardım eder diye paylaştım zaten

Ya mesela bu üstelik 45W diyor Casper 105 di galiba
Ekran kartı 4060vs oldu mu dahada yükseliyor fiyat Ama benim merak ettiğim Casper niye bu bilgisayarlara göre bu kadar ucuz savunduğumdan vs değil daha önce hiç kullanmadım zaten sadece bu fiyat Farkı Casper bilgisayarlarda bi sıkıntı varmışta ondan bu kadar ucuza satılıyormuş gibime geliyor eğer bi sıkıntısı varsa bilen biri yardım eder diye paylaştım zaten
Victus al işte dostum, hem yardım bekliyorsun hem gelen yardımı sevmiyorsun.

Geri
Yukarı