CBR 125 nasıldır?

TrayinG_E

Decapat
Daha fazla  
Hocam merhaba 17 yaşındayım motor almak istiyorum CBR 125'in görünüşü falan çok hoşuma gitti internette araştırdığımda sağlam motor falan diyorlar sizin düşünceleriniz nelerdir?

Temizi zor bulursun, çoğu hurda olmuş yeni motor yapılmış makinelar. Almanı önermem.
Muhtemelen ilk motorun olacak düşüreceksin, tüm grenajlar çatır çutur kırılacak, para israfı.

Boyun 170 üzeri değilse alabileceğin en iyi 125CC motor msx 125'dir. Bakmanı öneririm.
@IV.MURAT

Boyum 187 sence nasıl bir motor tercih etmeliyim.

Gençler, tamam görünüş önemli ama 125cc için de gidip feleğin çemberinden geçmiş motorlara bakmayı bırakın. Bütçeniz azsa commuter motorlara bakın.
Eğer Aprilla RS125, Derbi GPR125 veya Cagiva Mito gibi kült motorlar alıp yürütemeyecekseniz 125cc Racing makine bakmayın.

Gençler, tamam görünüş önemli ama 125CC için de gidip feleğin çemberinden geçmiş motorlara bakmayı bırakın. Bütçeniz azsa commuter motorlara bakın.
Eğer aprilla RS125, derbi GPR125 veya cagiva mito gibi kült motorlar alıp yürütemeyecekseniz 125CC racing makine bakmayın.

Hocam motoru sevmezsen kullanırken zevk vermez bana göre bir de ben yolculuk motoru aramıyorum ki zevk için süreceğim bir motor arıyorum internette gördüğüm kadarıyla bir grup kesin alınır diyor bir grup motordan nefret ediyor.

Asla alınmaz. Grenaj seti aşırı pahalı motor fiyatına hatta. Blokları kronik sorunlu olduğu için çoğu motoru açılmıştır.

Yani alabileceğim farklı motorlar önerebilir misiniz az buçuk motor sürmeyi biliyorum.

Hocam motoru sevmezsen kullanırken zevk vermez bana göre bir de ben yolculuk motoru aramıyorum ki zevk için süreceğim bir motor arıyorum internette gördüğüm kadarıyla bir grup kesin alınır diyor bir grup motordan nefret ediyor.

Yani alabileceğim farklı motorlar önerebilir misiniz az buçuk motor sürmeyi biliyorum.
Bütçeniz nedir?

Geri
Yukarı