Başlangıç için CBR 125 nasıldır?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Herkese iyi akşamlar. Ben arabaya yaşım yetmediği için 125 CC bir motor almak istiyorum. Bir yerlere giderken daha hızlı gitmek için istiyorum ve güzel görünen bir şey istiyorum. CBR125R güzel geldi bana daha önce hiç motora binmedim bu başlangıç olacak. Başlangıç için ideal midir? YZF R125 de var onun kasası daha güzel geliyor fakat fiyatı bir tık daha pahalı onun. Bu motor da 50-60k km likleri 70-80k falan diye gördüm. 20-40k kmlerde 90-110k arası falan. Ben eğer temiz bir 50-60k kmlik motor bulursam sorun yaratır mı? Ya da bir motor bu kadar yüksek kilometrelerde alınır mı? CBR alırsam 2013 kasa alacağım.

Herkese iyi akşamlar. Ben arabaya yaşım yetmediği için 125 CC bir motor almak istiyorum. Bir yerlere giderken daha hızlı gitmek için istiyorum ve güzel görünen bir şey istiyorum. CBR125R güzel geldi bana daha önce hiç motora binmedim bu başlangıç olacak. Başlangıç için ideal midir? YZF R125 de var onun kasası daha güzel geliyor fakat fiyatı bir tık daha pahalı onun. Bu motor da 50-60k km likleri 70-80k falan diye gördüm. 20-40k kmlerde 90-110k arası falan. Ben eğer temiz bir 50-60k kmlik motor bulursam sorun yaratır mı? Ya da bir motor bu kadar yüksek kilometrelerde alınır mı? CBR alırsam 2013 kasa alacağım.

Hocam spor görünüşlü motor seviyorsunuz sanırım ancak eğer isterseniz harley tarzı önereceğim.

Alınmaz o fiyata. Zamanında 3000 liraydı sıfırı :) 2 sene önceye kadar da 17000 liraya satılıyordu 2017 modellerinin ikinci eli. A2 ehliyetini bekle.
Hocam ekonomiyi idrak edememişsiniz sanırım her şeyin fiyatı yüksek Honda’ya özgü değil ki.

Hocam spor görünüşlü motor seviyorsunuz sanırım ancak eğer isterseniz harley tarzı önereceğim.
Başlangıçta harley olmaz.

B ehliyet ile 50cc önerileriniz var m araba ehliyeti bana yetiyor motor ehliyeti düşünmüyorum çok hızlı olmasına gerek yok ufak ıslerı halletsın yeter onernz var mı?

Başlangıçta grenajlı motor kullanma bence düşmen kalkman çok olucak ve bu grenaj senin cebini zorlar, naked bi' motorla başla.

Evet spor görünüşlü motorları seviyorum hocam. Önerin bir bakayım.

Arkadaşlar otomatik önerir misiniz başlangıç için ? Arkadaşlarım başlangıç için otomatik daha kolay olur diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı