CBR 125 nasıldır?

Hocam motoru sevmezsen kullanırken zevk vermez bana göre bir de ben yolculuk motoru aramıyorum ki zevk için süreceğim bir motor arıyorum internette gördüğüm kadarıyla bir grup kesin alınır diyor bir grup motordan nefret ediyor.

Aldıktan sonra seni bezdirince aynı şeyi söyleyebilecek misin? Motorun parçasını bulmak dert, eski motor, acemilikte grenaj kırınca büyük masraf, görünüşü kadar gitmiyor. Motorun hiçbir olayı yok. O kesin alınır diyen grup ya ilk çıktığında alıp kullananlar ya da hiç kullanmayıp bol keseden atanlar.

Aldıktan sonra seni bezdirince aynı şeyi söyleyebilecek misin? Motorun parçasını bulmak dert, eski motor, acemilikte grenaj kırınca büyük masraf, görünüşü kadar gitmiyor. Motorun hiçbir olayı yok. O kesin alınır diyen grup ya ilk çıktığında alıp kullananlar ya da hiç kullanmayıp bol keseden atanlar.

Tvs Raider 125 öneririm.

Voge R125 nasıldır sizce.

Arkadaşımda CBR var 2013 model 46k km de 88k ya almıştı o bende ondan biraz kullanmıştım bir ara ondan önceki sahibi motoru düşürmüş veya çizdirmiş çizikliydi motor eğer ilk motorunsa sakın alma çünkü vites göstergesi yok motor racing olduğu içinde gidonu oynuyor göstergeler oynamıyor biraz kafa karıştırır ben naked sürdüğüm için benim kafamı karıştırmıştı ve elcikleri çapraz motora yatarak kullanıldığı için sağlıklı tutuş öyle bu da bayağı bana ters gelmişti ama mesela motoru daha hafif gelmişti ve debriyajı daha hızlı kavramıştım kendi motorum 120 kilo onunki 160 ama daha hafif hissettiriyor ben ilk sürerken istop ederim falan sanmıştım ama motor direkt kavradı ve tekte kaldırdım ilk motor olarak racing bence kötü ehliyetlerde CG tarzı motor veriliyor ve kısıtlı süren var zaten acemisin racing çok sıkıntı çıkarır bir de çok eski motor son kullanıcısını aradığı çok belli o paraya sıfır naked alırsın ha illa racing istiyorsanda 250'lik racinglerden al en azından eski model olmazlar.

Arkadaşımda CBR var 2013 model 46k km de 88k ya almıştı o bende ondan biraz kullanmıştım bir ara ondan önceki sahibi motoru düşürmüş veya çizdirmiş çizikliydi motor eğer ilk motorunsa sakın alma çünkü vites göstergesi yok motor racing olduğu içinde gidonu oynuyor göstergeler oynamıyor biraz kafa karıştırır ben naked sürdüğüm için benim kafamı karıştırmıştı ve elcikleri çapraz motora yatarak kullanıldığı için sağlıklı tutuş öyle bu da bayağı bana ters gelmişti ama mesela motoru daha hafif gelmişti ve debriyajı daha hızlı kavramıştım kendi motorum 120 kilo onunki 160 ama daha hafif hissettiriyor ben ilk sürerken istop ederim falan sanmıştım ama motor direkt kavradı ve tekte kaldırdım ilk motor olarak racing bence kötü ehliyetlerde CG tarzı motor veriliyor ve kısıtlı süren var zaten ace misin racing çok sıkıntı çıkarır bir de çok eski motor son kullanıcısını aradığı çok belli o paraya sıfır naked alırsın ha illa racing istiyorsanda 250'lik racinglerden al en azından eski model olmazlar.

Yani dediğin gibi ama o fiyatlarda çok fazla böyle motor bulmakta zor oluyor aklımda drift l tvs Raider falan vardıda içime çok fazla sinmedi o motorlar yani o fiyatlarda önerebiliceğin motor varsa açığım tavsiyelerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı