CBR 125 vs KTM Duke 125

Ester Han

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Pazartesi günü A1 ehliyete yazılacağım ve ehliyeti aldıktan sonra haziran ayında bir motosiklet edineceğim kısmetse :) İnternette bulduğum kaynaklar genellikle 2-3 yıl öncesinin konuları o yüzden bu başlığı açma gereği duydum. Sizce CBR125 mi DUKE125 mi almalıyım? Şimdiden herkese teşekkür ederim.60bin lira bir bütçem var önerilerinize açığım.

Öncelikle iyi akşamlar ilk olarak A1 ehliyet önermem ihtiyacın yoksa ama illaki A1 ehliyet alacaksan seçeceğin motor tarzına göre değişir naked motorların kalkışı ve torku daha fazladır asıl amaç şehir içi ulaşım ise naked tarzı yani DUKE125 MT125 gibi motorları öneririm ama gidip geleceğin mesafe uzak ise ve görünüşe önem veriyorsan CBR125R125 tarzı motorlara yönelebilirsin az önce de söylediğim gibi çok aciliyet yoksa A2 almanı öneririm

Öncelikle iyi akşamlar ilk olarak A1 ehliyet önermem ihtiyacın yoksa ama illaki A1 ehliyet alacaksan seçeceğin motor tarzına göre değişir naked motorların kalkışı ve torku daha fazladır asıl amaç şehir içi ulaşım ise naked tarzı yani DUKE125 MT125 gibi motorları öneririm ama gidip geleceğin mesafe uzak ise ve görünüşe önem veriyorsan CBR125R125 tarzı motorlara yönelebilirsin az önce de söylediğim gibi çok aciliyet yoksa A2 almanı öneririm
yardımınız için teşekkür ederim. A1 ehliyet almamın sebebi 16 yaşında olmam. ktm hoşuma oldukça gidiyor. sağa sola çok fazla gidiyorum.
Sizce bu motor alınır mı? Bir süredir ilanda duruyor satılmazsa eğer bunu almayı düşünüyorum.Model olarak 2014 masraf çıkarır mı ve çok pahalı olur mu bu masraflar?

A1 e bulaşma 125cc ye çakılı kalırsın.

Bir diğeri de CBR125 racing, DUKE125 ise naked tipi motorlar hangisi daha çok hoşuna gidiyorsa ona yönelmen lazım ama 60 bine temiz CBR125 bulunabilir mi emin değilim, km leri çok yüksek.

Tavsiyem az daha çıkarak temiz bir Pulsar RS200 bakman.

A1 e bulaşma 125cc ye çakılı kalırsın.

Bir diğeri de CBR125 racing, DUKE125 ise naked tipi motorlar hangisi daha çok hoşuna gidiyorsa ona yönelmen lazım ama 60 bine temiz CBR125 bulunabilir mi emin değilim, km leri çok yüksek.

Tavsiyem az daha çıkarak temiz bir Pulsar RS200 bakman.
A1 alıcağım ama 18 yaşımda A2 ye yükseltince ehliyetimi 250cc grubuna geçmeyi düşünüyorum. Yetersiz ehliyetle de durmadan etrafta polise bakarakta gezmek istemiyorum kafam rahat olsun. Cezalar az buz değil ocak söndürür. Öğrenci adamız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı