CBR 125R 2025-2026 yılında alınır mı?

Siz yine iyisiniz hocam ben 17 yaşında filan MT-07 almayı planlıyorum alırken de egzoz filan taktırmayı düşünerek alacağım. Tavsiyem 250CC NK250 alabilirsiniz CBR yerine daha güzel ve satması kolay alıcısı da piyasada epey var.
O motoru süremezsin o yaşta. İstediğin kadar kanın kaynasın ne yazık ki biraz dereyi görmeden paçayı sıvamak bu. Bahsettiğin motosiklette çift silindirlik 700'lük blok var bunun ne demek olduğunun farkında değilsin sanırım ki o yaşta ehliyetin de bunu karşılamaz.

Düşük CC racing almak çok mantıklı değil alıyorsan yüksek CC alacaksın.

R25 herkesten var ve tabiri caizse cıvkı çıkarılmış bir motor piyasada R6 alamayan herkes R25 alıyor.

Siz yine iyisiniz hocam ben 17 yaşında filan MT-07 almayı planlıyorum alırken de egzoz filan taktırmayı düşünerek alacağım. Tavsiyem 250CC NK250 alabilirsiniz CBR yerine daha güzel ve satması kolay alıcısı da piyasada epey var.

Dediğinizde haklısınız ama Scooter'da bana pek cazip gelmiyor. Benim daha çok kanım kaynıyor görünüşü de güzel olsun isteyince mecbur naked düşünüyor insan.
Hocam bana kalsa ben direkt MT alacağım :D Ama alışmadan riske atmak istemiyorum. Ki muhtemelen alacağım zaman benden pahalı olacak.
Scooter deyip geçme. Ben de aynen forumlarda bundan 7-8 sene önce bu şekilde konuşuyordum ne racing motorlar geçti altımdan sonra yine Scooter'a takıldım kaldım. Unutma ki yolda gördüğün her 1000'lik yarış motoru sürücüsü işine XMAX ile gidiyor :D Yamaha'nın Scooter'larını gözün kapalı al. İlk başlarda Vites ile vesaire uğraşırken çok tehlikeye atarsın kendini inan bana Scooter'ı çok seveceksin. Görsellik kaygısına girme hiç şimdiden. Önce iş güvenliği. <3
Hocam görsel daha iyidir ya :D

Muhtemelen babam gibi bakacağım motora :D

Söyle bir durumda var şuan alıp garajda bekletebilirim. Kapalı alanda sürerim.

Hocam bana kalsa ben direkt MT alacağım :D Ama alışmadan riske atmak istemiyorum. Ki muhtemelen alacağım zaman benden pahalı olacak.

Hocam görsel daha iyidir ya :D

Muhtemelen babam gibi bakacağım motora :D

Söyle bir durumda var şuan alıp garajda bekletebilirim. Kapalı alanda sürerim.
Garajda bekletmeyeceksin birbirimizi kandırmayalım sadece kendini gösterme arzusundan dolayı bile kendini bir anda ana caddede buluverirsin. Görsel konusundaki fikirlerin de motor ekibin uzun menzilde Scooter ile güzel güzel yollar giderken sen bel fıtığı olunca değişecek. Bunları konuşmak için daha erken ister dediğimi dinle ister kendin tecrübe et kapılar benim dediğime çıkacak zira bana da çaylakken aynı şeyi söylemişlerdi. Altın Elbiseli Adam'ı izle ve dediklerini yap. O zaman canın yanmaz

Garajda bekletmeyeceksin birbirimizi kandırmayalım sadece kendini gösterme arzusundan dolayı bile kendini bir anda ana caddede buluverirsin. Görsel konusundaki fikirlerin de motor ekibin uzun menzilde Scooter ile güzel güzel yollar giderken sen bel fıtığı olunca değişecek. Bunları konuşmak için daha erken ister dediğimi dinle ister kendin tecrübe et kapılar benim dediğime çıkacak zira bana da çaylakken aynı şeyi söylemişlerdi. Altın Elbiseli Adam'ı izle ve dediklerini yap. O zaman canın yanmaz
Tamamdır. Düşüneceğim.

O motoru süremezsin o yaşta. İstediğin kadar kanın kaynasın ne yazık ki biraz dereyi görmeden paçayı sıvamak bu. Bahsettiğin motosiklette çift silindirlik 700'lük blok var bunun ne demek olduğunun farkında değilsin sanırım ki o yaşta ehliyetin de bunu karşılamaz.

Gayet de farkındayım 225 km hıza çıkabilen motordan bahsediyoruz. Her şey iradeye bağlı altınızdaki motorun gücünün farkındaysanız tecrübeniz olmasa dahi nasıl davranacağınız bilmek zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı