Çözüldü CC ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Arkadaşım CC'den iPhone mu ne kazanmış. Nedir bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşım CC'den iPhone mu ne kazanmış. Nedir bu?

CC = kredi kartı ama genelde CC denince akla çalıntı kredi kartı gelir. Başkalarının çalınmış kredi kartlarını parayla satıyorlar ve bu kart bilgilerini alan kişiler çeşitli yollarla parayı aklıyorlar ya da arkadaşınızın yaptığı gibi teknolojik ürün alıyorlar.
Sunucu hatası veriyor forum diğer konularına ulaşamıyorum, garip konulardan 1 tanesini atabilir misiniz?
Ek olarak bir saçma konusu daha vardı bulamadım şimdi.

Ek olarak bir saçma konusu daha vardı bulamadım şimdi.
Yukarıdaki mesajda da söylemiş bunu zaten baya kıskanıyor sanırım böyle havalı olanları çünkü dediğine göre.
Ama çocuk çok havalı elinde puff bar her hafta farklı aromada ayakkabısı kıyafetleri falan pahalı bir de PC dizmiş 10k ya.

ek olarak bir saçma konusu daha vardı bulamadım şimdi.

Ya ben bu adama hayatımı borçluyum bana tişört gönderdi aynı onun gibi oldum diksiyonum gelişti bayağı vucüt yaptım kızlara karşı dehşet açıldım dün azdırıcı verdim kıza neler yaptık mesela sahilde 😄.

Ya ben bu adama hayatımı borçluyum bana tişört gönderdi aynı onun gibi oldum diksiyonum gelişti bayağı vucüt yaptım kızlara karşı dehşet açıldım dün azdırıcı verdim kıza neler yaptık mesela sahilde 😄.
Tamam troll olduğu kesin artık.

Büyük yetenek hocam kutluyorum sizi iyi günler ben gider. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı