CCleaner ile ses sürücüsünü sildikten sonra ses yok

Asayls

Hectopat
Kısa süre önce CCleaner ile ses sürücüsünü güncellemiştim ondan sonra bir müddet ses çalıştı ama sonra birden sesler kesildi. Şu an ne hoparlörden ne de kulaklıktan ses gelmiyor Windows ses sorunlarını gideri açtığımda da ses hizmetleri yanıt vermiyor yazıyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa süre önce CCleaner ile ses sürücüsünü güncellemiştim ondan sonra bir müddet ses çalıştı ama sonra birden sesler kesildi. Şu an ne hoparlörden ne de kulaklıktan ses gelmiyor Windows ses sorunlarını gideri açtığımda da ses hizmetleri yanıt vermiyor yazıyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim?

Sürücüleri tamamen kaldırıp tekrar kurun.

Saçma sapan programlar kullanarak sürücü güncellemeyin. Hatalı veya yanlış sürücüyü kurabiliyor. Anakart üreticinizin indirmeler sayfasından sürücünüzü indirip güncelleyebilirsiniz.

Gözünüzü seveyim CCleaner, AVG PC tuneup falan kullanmayın. Windows'un disk temizleme aracı var mis gibi de işini yapıyor. CCleaner ve AVG PC tuneup programları yüzünden bilgisayarıma kaç defa format atmak durumunda kaldım. Bu tarz programları kullanmayın kullandırtmayın.

Geri
Yukarı