CD Media Türkiye EA ile anlaştığını duyurdu!

Türkiye ile olan her işbirlik bizim için iyi olur Türkçe dil desteği şansımız artar.

CD Media ise konumuz Türkçe dil desteği ile olayın zerre ilgisi yok. CD Media aslen gizala firmasının sahibi ve gizala Nintendo ürünleri, Sony ürünleri vs satıyor. Bunda ne var diyebilirsin fakat adamın işine geldiği için herif sadece oyunları dağıtıyor. Bak indirim yap diye bile ısrar etmiyor, fiyatları düşür demiyor. 2000 TL bazından oyun alıyor şu an Nintendo oyuncuları.

CD Media Türkiye benim bildiğim sadece bir dağıtıcı. EA için neyin dağıtıcılığını üstlenecekler bilmiyorum.
FC başı çekeceği kesin. Kutulu oyun alan var mı ki zaten? Herkes indirimlerde dijitalden alıyordur.

MediaMarkt gibi büyük mağazalarda bile tek tük görünüyor zaten kutulu oyun stantları.

Sizin düşünceleriniz neler?
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam anlayamadım yani yeni çıkacak olan EA oyunları türkçe ile mi geliyor??

CD Media ise konumuz Türkçe dil desteği ile olayın zerre ilgisi yok. CD Media aslen gizala firmasının sahibi ve gizala Nintendo ürünleri, Sony ürünleri vs satıyor. Bunda ne var diyebilirsin fakat adamın işine geldiği için herif sadece oyunları dağıtıyor. Bak indirim yap diye bile ısrar etmiyor, fiyatları düşür demiyor. 2000 TL bazından oyun alıyor şu an Nintendo oyuncuları.

Bazı iş birliği yapan firmalar şirketlere Türkçe dil desteği önerisi yapıyor onu ummuştum fakat alakası yokmuş :(

Geri
Yukarı