CD Projekt Red Cyberpunk 2077 için hafta sonu da çalışacak

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyunun yapımcısı CD projekt Red çalışanları için tüm izinler kaldırıldı ve hatta ofiste ekstra mesailer başladı. Normal şartlar altında haftada 5 gün çalışan şirket önümüzdeki 6 hafta boyunca haftada 6 gün çalışacak.

CD projekt Red çalışanlarına prim dağıtacak​

Bodawski ayrıca, Cyberpunk 2077’nin çıkışıyla büyük bir gelir beklentisi içinde oldukları 2020’nin kazancının yüzde 10’unu şirket çalışanlarına dağıtacaklarını da açıkladı.

Oyun çıkış gününe yetişemeyebilir
Cyberpunk 2077’nin şu sıralar tamamen bitmiş olması ve genişletilmiş testlerin yapılması gerekiyordu. Ancak, şirket çapınca acil durum ilan edilmesi oyunda hala büyük eksikler olduğu şüphesini doğurdu.

Bekleyip göreceğiz peki siz ne düşünüyorsunuz?

cyberpunk-2077-cyberpunk-typography-video-games-wallpaper-preview.jpg

Pandemi yüzünden mecburen ertelemişlerdi, haliyle uzaktan çalışma CDPR için pek iyi geçmedi. Haliyle böyle bir şey yaptılar, gayet normal. Oyun çoktan bitti bu arada, ancak test süreci uzamış olabilir. Tepki vermenin doğru olmadığını düşünüyorum, çünkü Rockstar gibi şirketler bunu yıllardır hiç durmadan yapıyor.

Umarım bu sistemimde oyunu oynayabilirim 😞. Bakalım dört gözle bende bekliyorum eğer tahmin ettiğim gibi güzel bir optimizasyon ile çıkarsa satın almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı