Cdd.dll mavi ekran hatası

okngzl

Hectopat
Daha fazla  
Arkdaşlarım kardeşlerim mavi ekran sorunu ile uğraşıyorum. "cdd.dll" dump dosyasının açıklaması bu. Sizce ne yapabilirim? Format çözüm değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim sorun kalkarsa buradan yazar bildiririm aynı hatayı alanlara yardımcı olacaktır.
Aynı hatayı alanlara yardımcı olmaz, çünkü her mavi ekran farklı etkenlerden kaynaklanır.

Mta sistemde yok normalde hocam müşteri habersizce olsa indiriyor kuruyor oynuyor haliyle o zaman da mavi ekran veriyor yeniden başlatınca gidiyor mta deepfreez olunca haliyle. Akınsoft'u kaldırmıştım verdiğim 1. dump dosyasından teşekkür ederim yardımınız için.

Akınsoft bir dosyası hala gözüküyor. Tam silinmemiş anlaşılan. Neyse eğer sorun çıkmazsa kalabilir bu şekilde. MTA'yı güvenlik duvarından veya Antivirüs yükleyip engelleyebilirsin. Dep ile de yapabilirsin.

Pardon akınsoftun filtresi mevcuttu pc lerde ondan olabilir değil mi çünkü cafe yönetim programını kaldırdım ben. O zaman filtre de de sıkıntı var. hocam bu verdiğim dosyaların içinden programları nasıl görüyorsunuz ben windows sitesinden debugger uygulaması ile bakıyorum ama bu şeyler yazmıyor ve bluescreen view de göstermiyor öğrenme imkanım var mı acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı