CDPR: Cyberpunk 2077 ilk çıktığında kötü olmayıp nefret etmenin havalı olduğunu söyledi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Cyberpunk 2077'yi yapan CDProjektRed firması, oyunun ilk çıktığında o kadar da kötü olmadığını, sadece oyunu beğenmemenin çok havalı hâle geldiği için oyunu durduk yere beğenmeyenlerin olduğunu söyledi. Evet arkadaşlar, adamların kötü değildi dediği sürüm PS4'de 10 FPS çalışan, PC'de kaplamaların yüklenmediği o 2020 sürümü.

Kaynaklar:

Son düzenleyen: Moderatör:
"Sallamanın havalı olacağı" boyutta değilsin CDPR. Hatırlatayım dedim. Ama oyunu çıktıktan sonraki iki hafta içerisinde ultrada RTX 2070 ile 40 FPS civarlarında bitirebildim. Save sorunu falan da yaşamadım.

Doğru demişler. Gayet akıcı şekilde oyunu bitirdim. Oynanışı etkilemeyecen komik buglar harici bug yoktu. Çok fazla abartılıyor.
Ne zaman oynadınız hocam?
"Sallamanın havalı olacağı" boyutta değilsin CDPR. Hatırlatayım dedim.
Kendi düşüncelerine göre onlara sövmek havalı olduğu için insanlar onlara sövmüş.

Doğru demişler. Gayet akıcı şekilde oyunu bitirdim. Oynanışı etkilemeyen komik buglar harici bug yoktu. Çok fazla abartılıyor.

Kutsanmış su mu içtin oynamadan önce?
(Şu anda net oynanır bu arada gayet eğlendim oynarken)
(Oyundaki tek sevmediğim şey *spoiler alert* *spoiler alert* sondaki boss "Adam Smasher" çok güçsüzdü sokaktaki 1 tane implanta sahip adamları kesemezken onu çok kolay kestim.)

Geri
Yukarı