Cyberpunk 2077 neden korsanı engellemiyor?

Mustafafnt

Hectopat
Aylık 30TL verip alacağım sanırım. Niye ben bir anda oyun için heveslendim, bilmiyorum. Almalı mıyım sizce?

Hocam bende heveslenip satın aldım fakat bakalım Witcher 3 oyununu çok beğenememiştim. Oyun bana çok karışık gelmişti fakat Cyberpunk 2077 oyununu bence beğenebilirsiniz.

KS
Motionless IN White
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
KS
Motionless IN White
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Nasıl bir inceleme yapacaksınız acaba? Yapacağınız incelemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. 😀
Muhtemelen uzun olacak. 🙂
İlk inceleme öyle aman aman bir uzunlukta olmayacak, zira uzatırsam spoiler verebilirim ve bunu kimse istemez. Ancak optimizasyon ve oyun tarzını vs. anlatabilirim, tahminen optimizasyon için şehirde araç ile turlayıp biraz gezeceğim halde bir video atacağım. Oyun tarzını spoiler olmasın diye aşırı bilgi vermeden ne tarz olduğunu vs. yazacağım. Ancak 1 ay sonrasında artık spoiler verebileceğim çünkü oyunu birden fazla kez bitireceğime eminim, yani ilk açacağım konu ön inceleme gibi bir şey olacak.

Mandalorian4618

Nanopat
Witcher 3 oyununda DRM yok ve satış başarısı en yüksek olan oyunlardan birisi , ve sadece single player bir oyun sadece bu örnek bile çoğu şeyi açıklıyor. CDPR emin adımlarla ilerliyor , tüketici dostu bir firma.

Yukarı