Cyberpunk 2077 neden korsanı engellemiyor?

getthisdone7

Nanopat
Hocam Türkçe dil desteği ve Türkiye'ye özel fiyatlandırma varken satın alınması lazım bence. Dediğiniz gibi multiplayer olduktan sonra çoğu kişi oyunu satın alacak.

Cyberpunk 2077 oyununu kaldıracak sistemi olan insanların oyuna pahalı demesi yok mu? Gerçekten çok komiğime gidiyor.
Ben single oyuna para vermek istemem. Hele multiplayerin tadı zamanla kaçacaksa hiç verilmez. Görecez bir çıksın.

ParliaMêrt

Millipat
En kötü oyunların yenileri bile 400 TL fiyat bandında çıkarken böyle bir oyunun Türkiye'de 250 TL'ye satılması hiçte pahalı değil bir de üstüne adamlar Türkçe dil desteği koymuş daha ne yapsınlar. Bu oyunu kaldıracak bir PC toplayabildiysen affedersin ama 250 TL'yi de vermelisin.
Kaldıracak bir bilgisayarım olsa geçen ay ön sipariş verecektim ama maalesef.

kino

Kilopat
@Motionless IN White random bir Youtube kanalına ihtiyacın yoktu ben de burada çoğu kez söylemiştim. Hem video eksik kalmış yeterli bilgi yok. Bana göre en büyük etkenler CDPR'ın kurucularının eski korsancı olmaları ve koruma kullanmak yerine oyuncuların kalbine dokunmanın daha önemli olduğunu düşünmelerini. DRM'e karşı olduklarını herkes biliyor zaten.

"Co-founder Marcin Iwiński already had deep connections with the gaming scene in the country because he cracked, copied, and sold Western games at a market in Warsaw."

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/35pch1

Mustafafnt

Hectopat
Ben Single oyuna para vermek istemem. Hele multiplayerin tadı zamanla kaçacaksa hiç verilmez. Göreceğiz bir çıksın.

Electronic arts markasının çıkardığı oyunların çoğu kaliteli değil ve 500 TL civarlarında. Ve Türkçe dil desteği yok. Cyberpunk 2077 gibi gerçekten her detayına kadar düşünülmüş ve Türkçe dil desteği sunan bir oyun için 250 TL çok değil.

KS
Motionless IN White
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
@Motionless IN White random bir Youtube kanalına ihtiyacın yoktu ben de burada çoğu kez söylemiştim. Hem video eksik kalmış yeterli bilgi yok. Bana göre en büyük etkenler CDPR'ın kurucularının eski korsancı olmaları ve koruma kullanmak yerine oyuncuların kalbine dokunmanın daha önemli olduğunu düşünmelerini. DRM'e karşı olduklarını herkes biliyor zaten.

"Co-founder Marcin Iwiński already had deep connections with the gaming scene in the country because he cracked, copied, and sold Western games at a market in Warsaw."

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/35pch1
DRM'e karşı olduğunu herkes bilmiyor, yani bayağı kişi araştırmamış. Ben yıllardır biliyorum, olay Cyberpunk 2077 ile alakalıydı aslında.
En kötü oyunların yenileri bile 400 TL fiyat bandında çıkarken böyle bir oyunun Türkiye'de 250 TL'ye satılması hiçte pahalı değil bir de üstüne adamlar Türkçe dil desteği koymuş daha ne yapsınlar. Bu oyunu kaldıracak bir PC toplayabildiysen affedersin ama 250 TL'yi de vermelisin.
Kaldıracak bir bilgisayarım olsa geçen ay ön sipariş verecektim ama maalesef.
İnternetiniz iyiyse, Google Stadia veya GeForce Now üzerinden oynayabilirsiniz aslında.

kino

Kilopat
DRM'e karşı olduğunu herkes bilmiyor, yani bayağı kişi araştırmamış. Ben yıllardır biliyorum, olay Cyberpunk 2077 ile alakalıydı aslında.

Aslında haklısın. Herkesten kastım biraz korsan camiasıyla içli dışlı olanlardı. Marcin ve Michal korsancının önde gideniydi. Başka ülkelerde gördükleri oyunları alıp, CD'ye çekip Polonya'da satıyorlardı çok eskiden. CDPR'ı da haram parayla kurdular zaten. 😂

Yeni konular

Yukarı