Celeron 1000M laptop Windows 11 kaldırır mı?

Bilgisayarda yönetici değilsiniz hocam error 740 sizin kullanıcı olmanızdan dolayı kendinizi admin yap

Bilgisayarda yönetici değilsiniz hocam error 740 sizin kullanıcı olmanızdan dolayı kendinizi admin yapın.
tamam teşekkür ederim tekrar denicem.
Bilgisayarda yönetici değilsiniz hocam error 740 sizin kullanıcı olmanızdan dolayı kendinizi admin yapın.
20.0% gösteriyor hocam

Son düzenleme:
CMD'den yaptığım yönetici olarak tekrar yaptım 20 olarak gösterdi.

Hocam onu diğer arkadaş soylemişti benim tavsiyem RAM testi yapmanız dı arkadaş ne gösterdi bilmiyorum.
Hocam arkadaş Windows sağlık durumuyla ilgili bir şey paylaşmış anladığım kadarıyla. Windows dosyalarında sıkıntı var formatlayıp temiz kurulum yapmanız tavsiyem.

Anladım tekrar teşekkür ederim RAM testini de deneyeceğim ilk başta bu kolay geldiği için bunu denedim hocam.

RAM testini denemeyin.
Anladım tekrar teşekkür ederim RAM testini de deneyeceğim ilk başta bu kolay geldiği için bunu denedim hocam.
Sorun windows ta hocam ram testi uzun sürer büyük ihtimal ramleriniz sağlıklı temiz Windows kurun

RAM testini denemeyin.

Sorun Windows'ta hocam RAM testi uzun sürer büyük ihtimal RAM'leriniz sağlıklı temiz Windows kurun.

Kurulumu ben kendim yapmıştım zaten hocam daha yeniyim öyle pek tecrübem yok araştırarak öğreniyorum Win 8 Rufus kullanarak yapmıştım Win 8.1 internetten indirmiştim. minidump dosyamı da konu olarak açacaktım fakat hata verdi 1334 saniye bekleyin diye uyarı çıktı.

Kurulumu ben kendim yapmıştım zaten hocam daha yeniyim öyle pek tecrübem yok araştırarak öğreniyorum Win 8 Rufus kullanarak yapmıştım Win 8.1 internetten indirmiştim. Minidump dosyamı da konu olarak açacaktım fakat hata verdi 1334 saniye bekleyin diye uyarı çıktı.

Hocam eski sürüm indirmişsiniz veya bozuk yazmışsınız tekrar video izleyerek yapın yoksa sorun yaşarsınız.

Bu uygulama ile test ediniz.

Ben bu uygulamalara güvenmiyorum. Benim bilgisayarım içinde işlemci desteklemiyor yazıyordu fakat yükledim çatır çatır çalışıyor. Gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Geri
Yukarı