Cemaat yurtları kapatılmalı mı?

Sizce?

• Kapatılmalı

Oy: 141 62,9%
  • Kapatılmamalı

Oy: 15 6,7%
  • Denetlenmeli

Oy: 53 23,7%
  • Bu konuda bir fikrim yok

Oy: 15 6,7%

• Oy verenlerin toplamı
    224
Devlet yurt cemaat cami yapsaydı aslında sorun kalmayacaktı bence.

Şu anki haliyle evet. Denetlense bile bir şey değişmeyecek. Kapatılmalı.

Hahaha atan arkadaş neye güldü merak ediyorum. Allah yardımcınız olsun hocam.

Son düzenleme:
Bugüne kadar neye faydası oldu memlekette. Cemaat yurdundan çıkanların son 15-20 yılda neler yaptığını gördük. Sıfır fayda Full zarar. Yurtlar değil hiçbir cemaat etkinliğine izin verilmemeli. Türkiye'de cemaatler artık dini yaşamak isteyen insanların değil politik çıkarlarını korumak ve sömürmek isteyen insanların yeri olmuş. Daha da düzelmez bu saatten sonra.

Şu anki durumumuza bakmıyorum (siyasi açıdan) ona göre yazıyorum; Sıkı denetleme olursa açık kalmalı. Ama şu anki duruma göre (siyasi olarak) söylersem kesinlikle kapatılmalı. Denetleme olmadan olmaz.

Forumun bu konu hakkında düşüncelerini merak ediyorum. Sizce kapatılmaları gerekiyor mu?

Sadece cemaat yurtlari degil cemaatler toptan kapatilmali ve liderlerine ceza verilmeli bence. Cunku Türkiye tarihine bakarsaniz bu din kisvesi altinda hegemonya kurmaya calisan yobazlar her zaman İngiliz'lerin kopegi olarak Türkiye'nin zararina calismislardir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…