TikTok kapatılmalı mı?

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TikTok'ta gezinirken bazı videolara denk geldim. 14-15 yaşındaki kızlar dans ederek ünlü oluyor. Onu da geçtim geçenlerde 14 yaşındaki kız ile bir erkeğin sevgili olup sonradan ayrılıp bunu magazin haline getirdiklerini gördüm. Canlı yayın açarak birbirlerine laf atıyorlar. Hadi bunu da geçelim bir de bunları destekleyen -13 çocuklar var yorumlarda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Tiktokda biter instagramda başlarlar sonu gelmez bunun insan yapacağını her türlü yapar, kapatmak yerine toplum eğitilmeli. Önüne gelende doğurmamalı, size katı gelebilir ama çocuk isteyen çiftlerin eğitimden geçmesini gerektiğini düşünüyorum. Milletin cahilliği bizi etkiliyor görüldüğü üzere.

Allah'a şükür TikTok bulaşmıyorum benim fikrimce kapatılmalı. Yoksa anlattığınız gibi bir nesil yetişiyorsa büyük sıkıntı.

Hocam 2 haftadır TikTok kullanmaktayım. Ve dediğim gibi gençler ilişkisini TikTok'ta paylaşıyor. "ayrıldık arkadaşlar beni aldattı" diyor sonra başka bir videoda ona gönderme yapıyorlar bende kafayı sıyırmak üzereyim TikTok'u siliyorum ama bir şey engel oluyor geri yüklüyorum.

Arkadaşlar TikTok'ta gezinirken bazı videolara denk geldim. 14-15 yaşındaki kızlar dans ederek ünlü oluyor. Onu da geçtim geçenlerde 14 yaşındaki kız ile bir erkeğin sevgili olup sonradan ayrılıp bunu magazin haline getirdiklerini gördüm. Canlı yayın açarak birbirlerine laf atıyorlar. Hadi bunu da geçelim bir de bunları destekleyen -13 çocuklar var yorumlarda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Günaydın.

Hocam 2 haftadır TikTok kullanmaktayım. Ve dediğim gibi gençler ilişkisini TikTok'ta paylaşıyor. "ayrıldık arkadaşlar beni aldattı" diyor sonra başka bir videoda ona gönderme yapıyorlar bende kafayı sıyırmak üzereyim TikTok'u siliyorum ama bir şey engel oluyor geri yüklüyorum.
Hepsinin yaşının 13'lerde olmasına inanamıyorum silin gitsin. Youtube Shorts, Instgram falan geçin kafanız rahatlar. Okulda da şöyle tipler var kapının ağzında bekliyorlar insanlara bakıyorlar. Engel oluyorlar çarpıp geçince önüne bak diyorlar. Allah akıl fikir versin.

Yasakçı zihniyeti hiçbir zaman için desteklemiyorum ve yasakçı zihniyet çözüm de değil. Önlemler alınabilir. Mesela -18'ler sosyal medyayı kullanamamalı. Böyle bir düzenleme yapılabilir.

Yasakçı zihniyeti hiçbir zaman için desteklemiyorum ve yasakçı zihniyet çözüm de değil. Önlemler alınabilir. Mesela -18'ler sosyal medyayı kullanamamalı. Böyle bir düzenleme yapılabilir.
Yasaklansın derken lafın gelişi demiştim haklısınız ama nasıl 18 yaş sınırı koyacaksınız ki istese 90 yaşında yapar kendisini kimlik doğrulaması falan mı yapacaklar?

Geri
Yukarı