TikTok kapatılmalı mı?

Yeni bir uygulama çıkmış TikTok'un aynısı kapattıkça yeni uygulama isimleri bulup tekrar tekrar açacaklar.

Ne kadar kullanmasam bile kapatmak yasaklayıcı zihniyettir benim gözümde. Bırakın gitsin.
Şimdi bana kalkıp gençlik gidiyor deyip, ülkeyi gençliği kurtarmanın seneryorsunu yazmayın. İlk önce kendinizi kurtarın. sonra başkalarını düşünün.

Senin dinin bizi bağlamaz.
Şimdi öyle demeyin. Türkiye'nin yarısından fazlasının dini İslam. Senin ne düşündüğünde beni bağlamıyor.
Allah, gözlerin kötü niyetli bakışını ve kalplerin sakladıklarını bilir. (Mü'min Suresi 19)
TikTok 13 yaş üstü bir platform.
Kimlerin kullandığını benden iyi biliyorsunuz kullandığınız için.

Şimdi öyle demeyin. Türkiye'nin yarısından fazlasının dini İslam. Senin ne düşündüğünde beni bağlamıyor.
Allah, gözlerin kötü niyetli bakışını ve kalplerin sakladıklarını bilir. (Mü'min Suresi 19)
Yönetim biçimi şeriat değil, bizi bağlamaz.

Kimlerin kullandığını benden iyi biliyorsunuz kullandığınız için.
Hayatımda hiç kullanmadım, zeka pırıltısı aileler denetleyemiyorsa bu o zeka pırıltılarının suçudur.

Hayır, kullanıcıların yaptığı hataları uygulamanın hatası sanmak yanlış olur.
MADDE 2- Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Dine göre uygulama kapatmak saçma olur.

Geri
Yukarı