Cemre Demirel hakkında ne düşünüyorsunuz?

MareşaI

Zeptopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium Gold G6400 CPU 4.00GHz 4.01GHz
Yüklü bellek (RAM): 12.0 GB
Sistem türü: 64 bit İşletim sistemi x64 tabanlı işlemci
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 2GB
ASUS Anakartlar: PRIME H410M-E
SSD: BX500 240GB
AOC Monitör: AOC 23.8 24B2XDAM LED Monitör 4Ms Siyah 75 Hz
Mouse: A4 TECH OP-760 V-Track Siyah USB Mouse
Klavye: A4 TECH FK10 Q usb Multimedya Gri Klavye
Meslek
Serbest meslek

Ufak bilgi:
Cemre Demirel hangi bölümü okudu?

Ön lisans güzel sanatlar (seramik ve cam) ön lisans bölümünde sadece 1 yıl seramik ve cam eğitimi aldım. Mezun olmadan başka bir okula geçiş yaptım.

Doğum tarihi: 9 Aralık 1989 (33 yıl yaşında), İstanbul

Eğitim: Galatasaray Üniversitesi

Cemre demirel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ufak bilgi:
Cemre demirel hangi bölümü okudu?

ön lisans güzel sanatlar (seramik ve cam) ön lisans bölümünde sadece 1 yıl seramik ve cam eğitimi aldım. Mezun olmadan başka bir okula geçiş yaptım.

Bir konu hakkındaki fikrini bence çok iyi belirtiyor, goygoy veya boş yapacaksada iyi yapıyor. Severim kendisini.

Ufak bilgi:
Cemre Demirel hangi bölümü okudu?

Ön lisans güzel sanatlar (seramik ve cam) ön lisans bölümünde sadece 1 yıl seramik ve cam eğitimi aldım. Mezun olmadan başka bir okula geçiş yaptım.

Adaylık konusunda haklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adaylık konusunda haklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile bayağı tanınmıştı :D

Egoizm ve teizm iliskisi baslikli felsefe yuksek lisans tezini okumustum akilli bir abimiz ama giderek uretkenligini kaybediyor gibi gorunuyor.

Din konusunda seviyorum güzel konuşuyor.

Blogundaki yazılarını severek okuduğum, hala açıp baktığım yazıları olan kişi.Ağır sistem eleştirileri var, alışılmış şeylere karşı çıkıyor. Dini hadislerden değil saf haliyle yaşanması gerektiğini savunuyor ki hak veriyorum. Youtubede video yapmaya başladığından beri biraz ele ayağa düştüğü kanaatindeyim. Anlattıkları evet güzel fakat elinde bira ile bunları anlatıyor olması ciddiye alınacaksa bile alınmayacak duruma sokuyor kendisini. Bu benim için bir sorun teşkil etmiyor olsada çoğu insanın düşüncesi bu yönde , hatta videolarının altındaki yorumlarda bu yönde yapılıyor olumsuz anlamda.

Blogundaki yazılarını severek okuduğum, hala açıp baktığım yazıları olan kişi. Ağır sistem eleştirileri var, alışılmış şeylere karşı çıkıyor. Dini hadislerden değil saf haliyle yaşanması gerektiğini savunuyor ki hak veriyorum. YouTube'da video yapmaya başladığından beri biraz ele ayağa düştüğü kanaatindeyim. Anlattıkları evet güzel fakat elinde bira ile bunları anlatıyor olması ciddiye alınacaksa bile alınmayacak duruma sokuyor kendisini. Bu benim için bir sorun teşkil etmiyor olsa da çoğu insanın düşüncesi bu yönde, hatta videolarının altındaki yorumlarda bu yönde yapılıyor olumsuz anlamda.

Stres atıyor diyelim hocam :)

Siyaset yapmayalım hocam.

Geri
Yukarı