Cenazeye gitmeli miyim?

Siperlik takmanızı pek önermem çünkü benim babam yıllardır medikal alanında ticaret yapıyor ve siperlik gerçekten hiçbir etkisi yok ama insanlar korkudan takıyor. N-95 maske takın bir de 3M marka olusa daha koruyucu olu Fatih karagül iş merkezinde neredyese tüm dükkanlarda bulabilirsiniz en koruyucu maske odur doktorlar da onu kullanır ancak bu maske her zaman kullanılayacak maske değildir. Fiyatı biraz tuzlu olabilir.

Siperlik takmanızı pek önermem çünkü benim babam yıllardır medikal alanında ticaret yapıyor ve siperlik gerçekten hiçbir etkisi yok ama insanlar korkudan takıyor. N-95 maske takın bir de 3M marka olusa daha koruyucu olu Fatih karagül iş merkezinde neredyese tüm dükkanlarda bulabilirsiniz en koruyucu maske odur doktorlar da onu kullanır ancak bu maske her zaman kullanılayacak maske değildir. Fiyatı biraz tuzlu olabilir.
Tavsiye için sağolun ancak siperlik cidden işe yaramıyor mu?
Aslında ben maskeye de inanmıyorum ama yapacak bir şey olduğunu da sanmıyorum

Gitmeyi düşünüyorum.

Başınız sağ olsun.

Ya arkadaşım aslında kendi kaza yapmadı. Bir tane sarhoş eşşek oğlu eşşek alkollü gerzek çarptı ona. Hayır ailesi de sanki bir şey olmamış gibi davranıyor , her insan hata yapar diyor. Dava açacaklar arkadaşımın ailesi ama ben pek umutlu değilim. Ailesi zengin o sarhoş eşşeğin.

O da olabilir. Pek emin değilim.
Bu kasıtlı adam öldürmeye giriyor müebbet hapis cezası normalde, ama işte normalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı