Doktora Gitmeli Miyim?

Ben de bazen bir anda konuşamıyordum, etrafı algılayamıyordum ya da görme sorunlarım oluyordu. Doktora gittiğimde öğrendim panik atağım olduğunu ama sizin ki farklı bir şey de olabilir en iyisini doktor bilir.
Aga, ben 2 yıldır pc oynamıyorum babamın yanında ise gidip geldim sosyal fobi için o hastalık günü kafaya bu pcyi taktim zaten sinirliydim yarın bilgisayarı yaptircam çok bunalmaya başladım zaten. Bu arada sosyal fobiyi tamamen yendim.
Aile hekimine gidin, o sizi yönlendirsin.
Ilk oksurme falan vardı, geçti zaten sonra şu an sağlığım aşırı iyi. Akşama doğru siddetlendi normal gripti iste. Böyle yazdığıma bakma, öyle kötü hissettirmedi öyle olsaydı zaten hastaneye sürünerek giderdim. Kafaya bir şeyi taktim ondan olabilir. Mutlaka gidecegim bu arada, 2 yıl bos durdum, geçmişi düşündüm ne yaptığımın farkına vardım. Boş bos oturmusum her gün aynı oldugu icin hafıza kaybı gibi hissetmem normaldir. Neyse, sanırım onemli bir şey yok kardeşlerim. gece gece yardimci olduğunuz için çok teşekkürler iyi geceler.

Son düzenleme:
Bundan yaklaşık, 3 hafta once çok büyük bir hastalık geçirdim. Ellerim karincalaniyordu, vucudum sismisti, ateş, bulantı, titreme kusma vardı ve ayaklarım tutmuyordu. O anlarda yaklasik 3 saat gecmisi sorguladim. Bunlar geçti, bir de ekstra olarak bilinç kaybı gibi bir şey yaşadım fakat bu hala gecmedi, kendimde değilmişim gibi hissediyorum. Mutsuzum surekli babama acile gidelim dedim bir şeyin yok geçer demişti zaten griptim. Lütfen, bu işi bilenler yanıt yazsın önemli çünkü.
Zaten 3 hafta diyorsun çok geç kalmışsın. Bir an önce gitseydin ve neden buraya yazdın anlamadım? Burada işini çok iyi bilen bir doktor bile olsa sana hiç bir şey demeyecekti direk doktora git diyecekti.

Tansiyonunuz düşmüş olabilir. Acile gitseniz muhtemelen serum takıp gönderirler. Başka bir hususta yediğiniz bir şeyden zehirlenme durumu söz konusu olabilir. Zehirlenme gibi durumlarda vücut korumaya geçer ve basit bir tabirle vücutta bulunan suyu emerek zehri atmanız için kullanır. Vücut o sırada yeterli su oranına sahip değilse tansiyonunuz düşer ve tam olarak söylediğiniz belirtileri gösterir. O tarz bir durumda canınız su tüketmek istemeyebilir ancak zorla içmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı