Okula gitmeli miyim?

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Dün halsizdim ve başım ağrıyordu diye okula gitmedim, bu sabah gidecektim fakat biraz yürüyünce göğsümde hafif bir daralma ve baskı oldu diye riske atmak istemedim ve gitmemeye devam edersem konulardan geri kalacağım, doktora gidip test yaptırmak isterdim fakat annem izin vermiyor ve kararsız kaldım.
Öksürük, ateş, halsizlik vs. yok sadece derin nefes alınca göğsümde az bir daralma oluyor sizce ne yapmam lazım?

Dün halsizdim ve başım ağrıyordu diye okula gitmedim, bu sabah gidecektim fakat biraz yürüyünce göğsümde hafif bir daralma ve baskı oldu diye riske atmak istemedim ve gitmemeye devam edersem konulardan geri kalacağım, doktora gidip test yaptırmak isterdim fakat annem izin vermiyor ve kararsız kaldım.
Öksürük, ateş, halsizlik vs. yok sadece derin nefes alınca göğsümde az bir daralma oluyor sizce ne yapmam lazım?

Okula gitme ve test yaptır.

Bugünlük okula gitmeyin ve okulu arayıp durumu bildirin. Test olmaya gidin, pozitifseniz karantinadasınız. Annenizin izin vermemesi gibi bir durum olamaz, kimseyi riske atamazsınız.

Bilmiyorum pozitif çıkarsam oda karantinada kalacak ve bunu istemiyor diye düşünüyorum.

Eğer pozitifsen zaten mecbur karantinada kalacak kaçışı yok.

Geri
Yukarı