Çevremde çok fazla zorba insanlar var

O zorbaların beyinleriyle beyniniz çatışsın isterdim ama görüyorum ki karşı taraf silahsız. Bu devirde güç kaba kuvvet değil, akıldır. İleride bir gün yükselince o aşağılık insanlara tepeden bakacaksınız.
Yo.

O zorbaların beyinleriyle beyniniz çatışsın isterdim ama görüyorum ki karşı taraf silahsız. Bu devirde güç kaba kuvvet değil, akıldır. İleride bir gün yükselince o aşağılık insanlara tepeden bakacaksınız.

Güç bence kardeş güç kimdeyse adalet onda bu devirde.

Reis yerinde olacağım var ya bunların her birini evine kadar takip ederim annelerinin babalarının ismini falan öğrenirim bulaşmaya kalkınca babasının veya annesinin ismini söyleyip bak söylerim ha Ahmet amcaya gibi. Bir şey yapamazlar.

Benim oturduğum yerde de maalesef ki bu tür insanlar var takmamaya çalışın uğraşır dururlar ve bir süre sonra giderler ben çareyi dışarı çıkmamakta buluyorum.

Hocam aynı sorunu bende okulda yaşıyorum 2 tane çocuk var okulun en zorbalarından geçen gün en yakın arkadaşımla okulun önündeki tellerde oturuyoruz çocuklardan büyük olan bize çağırdı bizde gitmedik tabii ki boş yere çağırıyordu çünkü sonra geldi dedi ki "ben çağırdığımda neden gelinmiyor? Bende dedim ki "gelmek zorunda değilim özgür bir ülkede yaşıyorum" bana aynen şöyle dedi "seni burada bir ***em dedi gelmemek neymiş görürsün" dedi küçük olan gözlüğümü almaya çalıştı ver dedi bende vermedim "vermek zorunda değilim sizin gibi yarım akıllılara" dedim ondan sonra bu çocuklar zaten bana takılıyordu şimdi daha çok takılmaya başladı beni nerede görse takılıyor artık bıktım ama bir yandan da alıştım ve gördüğüm yerde bir şey derse laf sokup geçiştiriyorum.

Belalarını arıyorlar yeminle. Ama zaten bu keko hareketleri zamanı gelince onların başına fena patlıyor🤣
Benim oturduğum yerde de maalesef ki bu tür insanlar var takmamaya çalışın uğraşır dururlar ve bir süre sonra giderler ben çareyi dışarı çıkmamakta buluyorum.

En güzeli evde oturup bilgisayar oynamak hocam, hatasızz aktivite. En azından kafa rahat oluyor.

Geri
Yukarı