Çevrenizde bildiğiniz işini iyi yapan bilgisayarcılar

Hangi ilde olduğunu belirterek yazarsanız çok güzel olur, konuyu gören kişilerin işine yarayacağını düşünüyorum. Benim tavsiyem İstanbul/Sancaktepe'de bulunan Force Bilgisayar'dır. Kendileri bilgisayarınızı tamir ederken arkada ayrı bir odaya götürmüyorlar. Direkt gözünüzün önünde ne yaptığını açıklayarak tamir ediyorlar sorunu söylüyorlar. Ayrıca kendilerinden VDSL modem aldım, sağ olsunlar kurulumunu da yaptılar, sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
Ben bilgisayarcılara gitmiyorum. Kendim yapıyorum.

Ben bilgisayarımı götürmüştüm adam bitti gel dedi bir gittim hard disk 1 TB'dan 500 GB'a düşmüş dedim abi ne oldu buna kastırır bilgisayarı dedi (at yalanını ##keyim inananı) (2x4) RAM (2x2) olmuş. Ne hikmetse artık polisle gittim adama geri verdi parçaları.

Eğer tanıdık değilse hiç bulaşmayın.

Ben bilgisayarımı götürmüştüm adam bitti gel dedi bir gittim hard disk 1 TB'dan 500 GB'a düşmüş dedim abi ne oldu buna kastırır bilgisayarı dedi (at yalanını ##Key'im inananı) (2x4) RAM (2x2) olmuş. Ne hikmetse artık polisle gittim adama geri verdi parçaları.

Eğer tanıdık değilse hiç bulaşmayın.

RAM çalınmaya alıştık da HDD çalınmayı da ilk kez duydum. Geçmiş olsun en azından parçalarınızı kurtarabilmişsiniz umarım bir daha böyle bir sorun yaşamazsınız.

Tamam hocam dikkat ederim.

Hocam güncelleme geldi götürdüm bugün bilgisayarı. Harici ekran kartımın pininde sorun var yüksek ihtimal adam yaparım ama 3 5 ay sonra tekrar sorun olur dedi. İsterseniz ekran kartını devre dışı bırakalım dahili ile devam edin dedi. İki işlem içinde 250 TL dedi çok pahalı söyledi orası ayrı konu. Ha bir de RAM'ler yerinde diğer parçalarda yerinde :D

Valla benim tanıdığım bir amca vardı. Bilgisayardan çok iyi anlıyordu. Donanım bilgimin çoğunu ona borçluyum. İmkan verseler AMD'de mühendis bile olurdu. Kanserden vefat etti. Allah rahmet eylesin :(

Yeni konular

Geri
Yukarı