Çevrimiçi oyunları bırakıyorum

Bazı oyunlar kanserdir. Özellikle kaybettiğinde tekrar tekrar oynatan ve sandıklar vs. kullanarak kendisine bağlatan oyunlar. Bu tarz oyunları bırakmak da zordur.

Elbette her oyun da böyle değil. Örneğin Age of Empires/Mythology ve Age of Wonders gibi arkadaşla birkaç el atıp çıkmalık oyunları yıllardır oynarız. Fortnite´ın bir elinde yaşadığım stres, Age of Empires´ta bir ömür boyunca yaşadığım stresten daha fazladır.

Bence de, e-spor camiası benim hile gibi vuruşlara sahip, kolsuzları çıldırtan oynayışımın eksikliği. Bütün oyuncuları sevindirecektir:)
10 gün sonra Online oyun konusu açarsa yalan konudan şikayeti basarım ama anında.

Hayır buradaki bazı arkadaşlar bırakma fikrimi fazla zorluyorlar. Fakat uzun zaman çevrimiçi oyun oynayacağımı sanmam.

İyi ki ayrılmışsınız. 1 troll daha eksildi.

İyi olmuş, sizin için değil ama. Biz CS oyuncuları için, millet CS'de troll var diye oyundan soğuyor, siz 'Ben biraz troll oynuyorum' diyorsunuz. İyi iyi, Witcher 3 falan oynayın bence, size göre değil rekabetçi oyunlar.

Arkadaşlar sizin gibi hardcore oyuncular oyun oynamaktan nasıl zevk alıyor?. Bu oyunlar bizim eğlence merkezlerimiz. Fakat siz oyunun size verdiği birkaç skorun eksilmesine bile üzülüyorsanız bu bütün eğlenceyi kaçırır. Bence eğlencesine oyun oynayın. Bu arada @Mr. yanlış hatırlamıyorsam sen profesyonel bir oyuncuydun, sana saygım sonsuz.
Bu tarz konuların yasaklanması için genel bir seçim lazım aslında. Çok gereksiz konular bunlar.

Dostum Technopat bana istediğimi paylaşabileceğim konusunda özgürlük vermiş. Eğer gereksizse bu konuya mesaj yazmayabilirdin hatta okumaya bilirdin.

Arkadaşlar, CS:GO'da neredeyse 500 saatim ve birçok Online oyunlarda 1000 saate yakın oynama sürem var. Son zamanlarda neredeyse hiç oynamıyordum. Bu ramazan geleli tekrar başladım ve bu oyun neden oynamadığımı hatırladım. Ben biraz troll oynuyorum, bazen toksik oyuncular karşıma geliyor. Genellikle oylanma sonucu atılıyorum, bazen gerçekten haksız yere atıldığımda oluyor. Epey de oyun oynamışım, yeni bilgisayarın tadını da çıkardım 6 ay. Madem ben bu işten zevk almıyorum ve faydalanamıyorum o zaman bilgisayar oyunlarını bırakıyorum. Bundan sonra kendimi kitaplara ve eğitime vereceğim.
Bilgisayarı da bana yollarsan her gün seni destekleyeceğim. xD

Arkadaşlar sizin gibi hardcore oyuncular oyun oynamaktan nasıl zevk alıyor?. Bu oyunlar bizim eğlence merkezlerimiz. Fakat siz oyunun size verdiği birkaç skorun eksilmesine bile üzülüyorsanız bu bütün eğlenceyi kaçırır. Bence eğlencesine oyun oynayın. Bu arada @Mr. yanlış hatırlamıyorsam sen profesyonel bir oyuncuydun, sana saygım sonsuz.
Hocam profesyonel değil, ne yapıyorsunuz. O kadar iyi değilim. Gerçi profesyonelin anlamına bakmak lazım, şuan takım arkadaşlarım olsa Faceit'te turnuvalara katılacağım, yani iş bende bir tık ciddi. Sadece ortalamanın üstünde bir oyuncuyum, ve CS'ye aşığım. Ama trollseniz, serverlarda takılın derim, inanın rankınızın gitmesine deymez.
Bu arada CS bırakılmaz, ara verilir.

Biz kazanmaktan zevk alıyoruz kardeşim. Bu yüzden normal oyun girmek yerine rekabetçi giriyoruz zaten. Bazen sizin gibilerden kurtulamıyoruz başka platformlara gidiyoruz. Troll oynayacaksanız gidin normal oyunda oynayın yok ben öyle oynamam diyorsanız takımınızdaki oyuncular sizi attı, size küfür etti diye ağlamayacaksınız.

Tamam.
Ben kendimi bildim bileli neredeyse tüm oyunları troll oynuyorum, eğer biri toksiklik yapıyorsa kanserliyorum.
Sonucunda çok eğleniyorum.
Fakat en nihayetinde her insan eğlenmeye ihtiyaç duyar.
Eğer sadece kitap okuyup, ders çalışıp, arkadaşlarınla takılırsan vs. bir süre sonra bayar.
Tavsiye etmem.
Sizin dediğiniz gibi milyonlarca insanlar ve hepsi bayıp sıkılıyor mu ? Evet bizim için bilgisayar vazgeçilmez, ama herkes için öyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı