Çeyrek altın fiyatları

Altin tek kelime ile moralimi bozuyor. 315 oldu, bozdurdugum vakit ile arasinda 30 puan fark var. Dunyanin zararini ettim.
Şu an benim aklımda da bozdurmak var ama böyle deyince tedirgin oldum. Salı günü aldım o günden bu yana 800 TL civarı kazanç yaptım. Kafamda bozdurmak var ama bir daha düşmezse zararlı çıkarım diye düşünüyorum. Yazın fiyatlar düşer diyorlar yaz olmadan bozdurup, yazın tekrar almayı düşünüyorum. Şu an aklımda böyle var da bir araştırmak lazım. Fakat bana hiç düşecek gibi gelmiyor bu altın.

Ben 285'de kendimden bozdum, yetmedi evdeki hesabın da bozdurulmasına vesile oldum :D Şu an zararın haddi hesabı yok :) Cidden moralimi bozuyor. Haberlerde sarı denk ile alakalı bir nesne gördüğüm an kanalı değiştiriyorum.
Unutmadan, sana bir tavsiye verecek olursam :) Aslında bu güne kadar yaptığım hatayı söylemem öneri niteliğinde olur.

Ben bu altın yatırım olaylarına 2019 yıl ortalarında girdiğimden 10 puanlık yükseliş şahane bir yükselişti gözümde. 600TL cebe atıyordun çünkü her 10 puanlık harekette. Haliyle al - sat daha mantıklıydı, sürekli aynı kalıp içerisinde bir yükselip bir düşüyordu 260-280 aralarında çünkü.

Ancak yeni yıla girmemiz ile birlikte yükseliş dur durak bilmedi. Yeni yıla giriş ile birlikte ilk aylarda zaten hep yükselişte görünüyor altın. İstatistikleri incelemeyi yeni akıl ettim, altının zaten 1 yıl içerisinde genel olarak ne yaptığına dair veriler var. Uzun vade yatırımcısı isen bunlar pekala işini görür.

Ben senin yerinde olsam bozdurur muydum 321-322 satış fiyatından? 285'de bozdurmuş adamım, 320'ye gelmeden en az 20 kere yine bozdururdum, 322'de her halükarda bozdururdum yine.
Bu sebeple benim yapacağımı yapma, bırak kalsın :) Biraz daha yükselecek gibi geliyor bana.
Şu an ben alsam alamam satsam satamam. Bekliyor el mahkum para.
----------

331 satis fiyati, birisi ustume toprak atsin bu dakikadan sonra.
@KaraKartalw Bozdurmus muydun gecenlerde :)

Geri
Yukarı