Ceza Şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kime olduğu 2. sayfada açıkça gözüküyor.

Anladim bu tarz seylere dikkat etmedigim icin gözümden kacmis sanirim Nazim Pasa cezalandirilmis yanlis anlamadiysam. Yanlis bilgilendirmeden dolayi ceza almis, insan kendince olan gözlemini paylasti diye cezalandirilmamali ama bence. Neyse gecmis olsun Nazim yanlis bilgilendirmenin cezasi az diye biliyorum.

Sevgiler :)

Değerli Technopat çalışanları. Bunu bir avukatın müvekkilini savunması olarak görmeyin. Az önce Nazım Paşa'nın yanlış bilgilendirmeden dolayı 365 günlük bir ceza aldığını işittim. Bildiğime göre yanlış bilgilendirme cezası bu kadar değil.

Burada biraz üniformanın kötü etkisi söz konusu gibi. Bir açıklama yapmanız mümkün mü? Doğrusu bu bana statükonun bir gazabı veya bürokratik bir öfke olarak göründü ve yönetim heyeti olarak kıymetli vaktinizden çalıp birkaç cümleyi çok görmeyebileceğinizi düşündüm burada.

Technopat Youtube hakkındaki yorumları elbette ki sert yorumlar fakat böyle bir meselenin halledilme biçimi bu mu olmalıydı? Haberdar olmadığımız başka bir ayrıntı mı söz konusu? Bizleri aydınlatırsanız sevinirim.

@MF @Recep Baltaş @Ali Güngör @Jira

Son düzenleyen: Moderatör:
Usül erkan bilmeyen doğal olarak banlanacaktır. Çok değil bir yıl.
Modlar görevini yapmıyor. Ayakta uyuyorlar. Bu işini yapmayan modların bir kısmıdır. Üye olan biri 100 mesaj atıyor. 90 tanesi uyarı alacak şekilde. Ancak uyarı almıyor. Siz burada kendi fikirlerini foruma yansıtan insanları banlıyorsunuz. @Nazım Paşa forumu forum gibi kullanan biridir. Forumda seviliyordu. Size olan bakış açımı bayağı değiştirdiniz. İyi forumlar.

Haklısınız moderasyonun daha önce gerekeni yapması gerekirdi. Bu ne ilk ne de sondu, geriye dönük olarak inceledim şikayetleri. Beraberinde ayrılmak isteyenleri topluca dışarı alabiliriz. Forumun ilk günlerinde de oldu böyle olaylar, tavrımız değişmedi. Terbiye sınırlarını aşamazsınız. İyi günler dilerim.

Haklısınız moderasyonun daha önce gerekeni yapması gerekirdi. Bu ne ilk ne de sondu, geriye dönük olarak inceledim şikayetleri. Beraberinde ayrılmak isteyenleri topluca dışarı alabiliriz. Forumun ilk günlerinde de oldu böyle olaylar, tavrımız değişmedi. Terbiye sınırlarını aşamazsınız. İyi günler dilerim.
Kişisel olarak size veya bir forum üyesine terbiyesiz bir şey söylemedi. Forumda eleştiri istemiyorsanız. Eleştiri gerektirecek hataları kapatmanızı öneriyorum. Terbiye sınırlarını aşan bir cümle de göremiyorum. İyi günler dilerim. @Ali Güngör @Nazım Paşa

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha öncesinde de oldu bu olaylar. Sanırım hepsini de görmüş biri olarak şunu belirtmek isterim.

Hiçbir zaman o arkadaşlara hak vermedim, hatta bizzat sizin tarafınızı tuttum çünkü çok ağır ve saçma laflarla eleştirdiklerine ben de şahittim. Zira kendilerini Technopat'ı taşıyan, yükselttiğini zanneden insanların nasıl da başka foruma gidip battıklarına da hep beraber şahit olduk.

Nazım Paşa'nın 1 yıl ceza almasına şu an hiçbir anlam veremiyorum. Konudaki en çok beğeniyi almış yoruma sahip kendisi, bu da demektir ki o mesaja katılan insan çok fazla. İnsanlar bir konudan rahatsız, bir şeyler istiyor. Mesaj çok ağır yazılmış, bence çok haklı sayılmaz ama bir şey ifade etmeye çalıştığı belli.

Mesaj terbiye sınırlarını size göre aştıysa bir şey diyemem ancak Yanlış Bilgilendirme adı altında 1 yıl cezanın çok ağır kaçtığını düşünüyorum. Teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar çok beğenmeyin beni de banlatacaksınız :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı